Фляга-термос Zojirushi SM-TA48 0.48 л
Видео 7Фото 9 |
Zojirushi SM-TA48 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Zojirushi 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Zojirushi.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Zojirushi SM-TA48 0.48 л
Все цены 44 →Термокружка ZOJIRUSHI 0,48 л SM-TA48PA | 1 890 грн. |
Термокухоль Zojirushi SM-TA48PA 480 мл Pink | 1 839 грн. |
Термокружка Zojirushi SM-TA48PA (0,48л), розовый перламутр 218-1048pinknac | 1 890 грн. |
Zojirushi SM-TA48PA 0.48 л (1678.05.05) | 1 796 грн. |
Zojirushi SM-TA48PA 0.48 л (1678.05.05) | 1 796 грн. |
eще 20 предложений
Користуюсь вже більше трьох років, все ціле. Дві зими користувався майже щодня, специфіка роботи була така що доводилось бути цілий день на свіжому повітрі за різних погодних умов і все носити на собі. Навіть у великі морози кава чи чай залишались теплими до обіду. Влітку дуже виручає коли потрібно піти з дітьми на дитячий майданчик і хочеться взяти з собою 0,5 улюбленого холодного пива так щоб не викликати обурення у мам і бабусь. Нехай думають що то трав'яний чайок ) Продумана конструкція, якісні матеріали, спеціальне покриття колби, зручно користуватись в авто однією рукою. Відсутність сумнівних дизайнерських рішень. За три роки жодних недоліків не знайшов. Den: |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Дополнительные функции и возможности термоса Zojirushi SM-TA48:
- Сохраняет тепло до 6 часов
- Предохранитель от случайного открытия
Модификации Zojirushi SM-TA48
Цены на Zojirushi SM-TA48 |
---|---|---|---|---|
Zojirushi SM-TA36 0.36 л | от 1 074 грн. | 91 предложение | ||
Zojirushi SM-TA48 0.48 л | от 1 421 грн. | 45 предложений | ||
Zojirushi SM-TA60 0.6 л | от 1 619 грн. | 30 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →