Asus TUF Gaming VG328H1B 32 " black
Videos 7Photos 6 |
Asus TUF Gaming VG328H1B 32 " black
Screen size:32 "
Resolution:1920x1080 (16:9)
Panel:*VA, response 4 ms
Frequency:165 Hz
Contrast:3 000:1
Brightness:250 cd/m²
Functions:AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Connectors:VGA, HDMI
How does a cheap monitor differ from an expensive one?Let's explore the primary factors influencing monitor prices and the key differences between low-cost and expensive models
Which is better for gaming ― TV or monitor?Why many gamers buy TVs for PCs, while others connect gaming consoles to monitors?
All specifications
Buy Asus TUF Gaming VG328H1B 32 " black
All prices 13 →ASUS TUF Gaming VG328H1B (90LM0681-B01170)Тип игровой монитор Диагональ 32 " Дисплей Изогнутый экран Радиус кривизны 1500 Тип матрицы *VA Покрытие экрана глянцевое (... moreантибликовое) Разрешение 1920x1080 (16:9) Размер пикселя 0.36 мм Время отклика (GtG) 4 мс Частота смены кадров 165 Гц Угол обзора по вертикали 178 ° Угол обзора по горизонтали 178 ° Яркость 250 кд/м² Статическая контрастность 3 000:1 Подключение Передача видео VGA HDMI 1 шт v 2.0 Megadom.net7 year with us (Dnipro) Warranty: 12 month Report | 11 320 ₴ |
РК монітор Asus TUF Gaming VG328H1B (90LM0681-B01170)Ігровий монітор ASUS TUF VG328H1B Curved
Домінуйте на полі бою з вигнутим ігровим монітором ASUS TUF VG328H1B Curved. Блис... moreкавичний час відгуку матриці подарує вам додаткові частки секунди в динамічних боях. Плавність зображення забезпечить підвищену точність прицілювання, що дасть вам додаткову перевагу над супротивником. Крім того, динамічне зображення та яскраві кольори ще більше занурять вас у гру.
Частота оновлення 165 Гц
Частота оновлення 165 Гц, яку пропонує монітор TUF Gaming VG328H1B, усуває дратівливі ефекти затримки та розмиття екрана. Тож ви зможете отримати перевагу в таких іграх, як FPS-шутери, перегони, стратегії в реальному часі та спортивні ігри. Завдяки такій високій частоті оновлення ви насолоджуватиме Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 11 755 ₴ |
Монитор ASUS TUF VG328H1B Curved (90LM0681-B02170) 90LM0681-B02170Ігровий монітор ASUS TUF VG328H1B CurvedДомінуйте на полі бою з вигнутим ігровим монітором ASUS TUF VG328H1B. Блискавичний ча... moreс відгуку матриці подарує вам додаткові частки секунди в швидких боях. Гладкість зображення призведе до підвищення точності прицілювання, що дасть вам додаткову перевагу перед супротивником. До того ж динамічне зображення й приголомшливі кольори дадуть вам змогу ще більше Foco.com.uaNew store (Lviv) Report | 14 650 ₴ |
ASUS TUF Gaming VG328H1B (90LM0681-B01170) 90LM0681-B01170 | 15 999 ₴ |
РК монітор ASUS TUF Gaming VG328H1B (90LM0681-B01170)Тип ігровий монітор Діагональ 32 " Дисплей Вигнутий екран Радіус кривини 1500 Тип матриці *VA Покриття екрана глянсове (антив... moreідблискове) Роздільна здатність 1920x1080 (16:9) Розмір пікселя 0.36 мм Час відгуку (GtG) 4 мс / від сірого до сірого, 1 мс із технологією MPRT / Частота зміни кадрів 165 Гц Кут огляду по вертикалі 178 ° Кут огляду по горизонталі 178 ° Яскравість 250 кд/м2 Статична контрастність 3 000:1 Oleole.com.uaLess than year (Kovel) On order Report | 13 399 ₴ |
8 more offer(s)
Series Asus TUF (gaming)
from 9 499 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 2 318 ₴
gaming, overhead, closed, wireless, USB C, radio channel, multichannel, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, battery: up to 15 h
from 1 231 ₴
urban, for laptop, reflective, pockets: front, lower, 46.5x32.5x13 cm, weight 620 g
from 9 049 ₴
gaming, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 270 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
from 2 789 ₴
gaming, overhead, closed, wireless, USB A, USB C, radio channel, multichannel, 20 – 20000 Hz, 60 Ohm, battery: up to 15 h, with case + transmitter adapter
from 6 764 ₴
gaming, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
from 1 790 ₴
gaming, overhead, closed, wired, 3.5 mm, 2x3.5 mm, 1.2 m, multichannel, 20 – 20000 Hz, 60 Ohm
from 13 926 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 1 709 ₴
gaming, overhead, closed, wired, 3.5 mm, 1.3 m, multichannel, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, battery: with case + extension - 1.3 m
from 5 760 ₴
gaming, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
from 2 898 ₴
gaming, overhead, closed, wired, 3.5 mm, 2x3.5 mm, USB A, 1.2 m, multichannel, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, battery: with case + external Sound Card
from 17 130 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 260 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 6 999 ₴
gaming, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync
from 6 790 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
from 10 449 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 4 ms, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 8 773 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 8 488 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), curved, 1500 R, *VA, response 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, HDR
from 25 970 ₴
gaming, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, speakers, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 9 827 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 280 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 18 999 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 260 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
Video reviews
how to control volume on asus monitor ASUS TUF Gaming VG328H1B
14 December 2020143 698 view
ASUS TUF Gaming 32" 1080P Curved Monitor (VG328H1B) - Full HD, 165Hz (Supports 144Hz), 1ms, Extreme
27 November 2022124 view
ASUS TUF Gaming 32" 1080P Curved Monitor (VG328H1B) - Full HD, 165Hz (Supports 144Hz)
4 December 2022192 view
Asus TUF VG328H1B Full HD 31.5” Curved VA LCD Gaming Monitor - Black - Product Overview
13 October 20211 786 view
ASUS TUF Gaming VG328H1B 32" Full HD 1920 x 1080 165Hz (OC) 1ms (MPRT) REVIEW
12 December 202026 864 view
ASUS VG328H1B 31.5" Gaming Monitor
23 October 2022203 view
ASUS TUF Gaming VG328H1B – 31.5” Full HD (1920 x 1080), 165Hz (144Hz),
1 November 20226 496 view
SimilarCompare using chart →
from 12 899 ₴
gaming, 32 ", 1920x1080 (16:9), curved, *VA, response 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
from 10 709 ₴
gaming, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
from 10 226 ₴
gaming, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, response 4 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
from 11 340 ₴
gaming, 32 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, response 4 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium
from 9 999 ₴
gaming, 32 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, response 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
from 8 904 ₴
gaming, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 250 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 10 977 ₴
gaming, 32 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, response 5 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
from 10 271 ₴
gaming, 32 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, response 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
from 10 680 ₴
gaming, 32 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1000 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
from 9 499 ₴
gaming, 32 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, response 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
from 8 999 ₴
gaming, 32 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, response 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
from 13 698 ₴
gaming, 32 ", 1920x1080 (16:9), *VA, response 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR