Brit Premium Sterilized Lamb 300 g
Brit Premium Sterilized Lamb 300 g |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Brit 2024 - new products, best sales and most actual models Brit.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Brit Premium Sterilized Lamb 300 g
All prices 8 →Сухий корм для стерилізованих котів Brit Premium by Nature Cat Sterilized | 100 ₴ |
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb з ягням 0,3 кг (8595602553006)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... moreлата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.ua5 year with us (Kyiv) Report | 100 ₴ |
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb з ягням 0,3 кг (8595602553006) | 100 ₴ |
Корм Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb сухий з ягнятком для доросПовнораційний сухий корм з ягнятком та індичкою для дорослих стерилізованих кішок усіх порід. Раціон дозволяє забезпечити пра... moreвильне легкозасвоюване харчування для улюбленця, наситити його організм необхідними поживними речовинами та подбати про здоров'я травної системи. Чому варто придбати? Гіпоалергенна та легкозасвоювана формула робить корм придатним для кішок з чутливим травленням та частими проявами алергічних реакцій. М'ясо ягняти, індичка та рис поставляють в організм цінні білки та вуглеводи, що допомагають підтримувати м'язову масу та забезпечувати улюбленця енергією для оптимального рівня активності. Містить основні вітаміни, мікро- та макроелементи у необхідній кількості для підтримки загального здоров'я, високого імунітету та міцності зубів. Мананолігосаха Zooprostore.com.uaLess than year (Irpin) Warranty: 125 Report | 100 ₴ |
Сухий корм для стерилізованих котів Brit Premium by Nature Cat SterilizedПовноцінний корм преміумкласу з гіпоалергенною рецептурою для стерилізованих котів. Смачний і апетитний корм з м’ясом ягняти... moreта цінними натуральними інгредієнтами для щоденного здорового харчування вашого улюбленця. Особливості корму: Гіпоалергенна формула для котів з харчовою непереносимістю Оптимальний pH сечі забезпечує здоров’я сечового тракту З м’якоттю яблука — натуральним джерелом клітковини З розмарином, гвоздикою, куркумою і цитрусовими — природними антиоксидантами З пребіотиками для делікатного та здорового травлення та для відмінного засвоєння всіх компонентів БЕЗ пшениці БЕЗ сої БЕЗ кукурудзи. Енергетична цінність: 3 780 ккал/кг. Moyo.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 100 ₴ |
3 more offer(s)
Series Brit Premium
from 1 099 ₴
dry food, 8 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, hypoallergenic, в составе: lamb, rice, turkey, peas, fat, apple pulp, butter, yeast, premium
from 2 489 ₴
dry food, 15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, hypoallergenic, for immune system, в составе: lamb (30%), rice, grain, proteins, vitamins, minerals, class: premium
from 1 431 ₴
dry food, 8 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, в составе: salmon, rice, turkey, fat, peas, apple pulp, oil, premium
from 1 723 ₴
dry food, 15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for obesity management, for immune system, в составе: chicken (36%), rice, grain, fruits, herbs, minerals, vitamins, class: premium
from 1 099 ₴
dry food, 8 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: salmon, chicken, cereals, rice, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 1 499 ₴
dry food, 15 kg, порода: large, age: adults, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for heart, for joints, в составе: chicken (40%), rice, grain, fruits, herbs, minerals, vitamins, class: premium
from 94 ₴
wet food, pouches, 0.1 kg, 4 pcs, age: young, adult, appointment: everyday, premium
from 824 ₴
dry food, 8 kg, порода: medium, age: adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat meal (40%), rice, cereals, fruits, vitamins, minerals, class: premium
from 108 ₴
wet food, pouches, 0.1 kg, 4 pcs, age: young, adult, appointment: everyday, premium
from 1 755 ₴
dry food, 15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for immune system, в составе: chicken meat meal (45%), rice, cereals, fruits, minerals, vitamins, class: premium
from 99 ₴
wet food, 0.2 kg, 1 pcs, age: adult, appointment: everyday, в составе: 26% turkey, 20% liver, offal, 2% pea flour, premium
from 584 ₴
dry food, 3 kg, порода: medium, age: from 2 months, puppies, young, appointment: everyday, for immune system, for joints, for bones, в составе: chicken meat (42%), rice, grain, fruits, minerals, vitamins, class: premium
from 118 ₴
dry food, 0.3 kg, age: kittens, young, appointment: everyday, pregnant, lactating, в составе: chicken 40%, rice, fat, peas, salmon, butter, spinach, chicken liver, premium
from 2 201 ₴
dry food, 15 kg, порода: giant, age: puppies, young, appointment: everyday, for immune system, for joints, for bones, в составе: chicken meat (42%), rice, grain, fruits, minerals, vitamins, class: premium
from 99 ₴
wet food, 0.2 kg, 1 pcs, age: young, adult, appointment: everyday, в составе: 33% chicken, 8% heart, offal, 2% pea flour, premium
from 484 ₴
dry food, 3 kg, порода: medium, age: adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat meal (40%), rice, cereals, fruits, vitamins, minerals, class: premium
from 235 ₴
dry food, 0.8 kg, age: kittens, young, appointment: everyday, pregnant, lactating, в составе: chicken 40%, rice, fat, peas, salmon, butter, spinach, chicken liver, premium
from 86 ₴
canned food, 1 pcs, 0.4 kg, порода: small, medium, large, giant, age: adults, appointment: everyday, diet, hypoallergenic, в составе: lamb 36%, broth 35.5%, chicken 22%, buckwheat, apples, minerals, class: premium
from 271 ₴
wet food, pouches, 0.1 kg, 12 pcs, age: young, adult, appointment: everyday, premium
from 867 ₴
dry food, 8 kg, порода: large, age: adults, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for heart, for joints, в составе: chicken (40%), rice, grain, fruits, herbs, minerals, vitamins, class: premium
Brit Premium Sterilized Lamb configurations
Price for Brit Premium Sterilized Lamb |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Sterilized Lamb 300 g | from 100 ₴ | 9 offers | ||
Brit Premium Sterilized Lamb 800 g | from 241 ₴ | 14 offers | ||
Brit Premium Sterilized Lamb 1.5 kg | from 313 ₴ | 15 offers | ||
Brit Premium Sterilized Lamb 8 kg | from 1 099 ₴ | 18 offers |
We recommendCompare using chart →
from 241 ₴
dry food, 0.8 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, hypoallergenic, в составе: lamb, rice, turkey, peas, fat, apple pulp, butter, yeast, premium
from 123 ₴
dry food, 0.3 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: diet, sterilized, for immune system, for kidneys, в составе: chicken, cereals, rice, vegetables, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 125 ₴
dry food, 0.3 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, в составе: salmon, rice, turkey, fat, peas, apple pulp, oil, premium
from 190 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 12 months, young, adult, senior, appointment: diet, sterilized, dental care, for kidneys, в составе: turkey 15%, cereals (barley 8%), fats, proteins, premium
from 200 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, for obesity management, в составе: duck, turkey, beef, vegetables, herbs, cereals, vitamins, minerals, premium
from 230 ₴
dry food, 1.5 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, for obesity management, for picky eaters, в составе: cereals, meat, proteins, vegetables, minerals, vitamins, premium
from 233 ₴
dry food, 1.5 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, for obesity management, for picky eaters, в составе: cereals, turkey, fats, vegetables, preservatives, minerals, vitamins, premium
from 295 ₴
dry food, 1.5 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, for obesity management, в составе: chicken, rice, premium
from 615 ₴
dry food, 1.5 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, for skin and coat, dental care, for kidneys, в составе: turkey 15%, cereals (barley 8%), fat, proteins, premium
from 602 ₴
dry food, 1.5 kg, age: from 12 months, young, adult, senior, appointment: diet, sterilized, dental care, for kidneys, в составе: salmon 18%, cereals (barley 8%), fat, proteins, premium
from 133 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: diet, sterilized, hypoallergenic, в составе: duck fillet, pear, super premium
from 155 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: diet, sterilized, for skin and coat, hypoallergenic, for kidneys, в составе: rabbit, poultry, chicken liver, rice, broth, fat, oatmeal, berries, super premium