Eizo FlexScan EV2760 27 "
Videos 2Photos 16 |
Eizo FlexScan EV2760 27 "
Screen size:27 "
Resolution:2560x1440 (16:9)
Panel:IPS, response 5 ms
Frequency:60 Hz
Contrast:1 000:1
Brightness:350 cd/m²
Functions:PBP, Flicker-Free
Connectors:DVI-D, HDMI, DisplayPort
How does a cheap monitor differ from an expensive one?Let's explore the primary factors influencing monitor prices and the key differences between low-cost and expensive models
Which is better for gaming ― TV or monitor?Why many gamers buy TVs for PCs, while others connect gaming consoles to monitors?
All specifications
Buy Eizo FlexScan EV2760 27 "
All prices 19 →Монітор Eizo EV2760-BKПокриття екрану: матовое / Формат зображення: 16:9 / Тип РК-матриці: IPS / Роздільна здатність: Wide Quad HD (2560x1440) / Ча... moreс реакції, мс: 5 / Кут огляду, гор / верт: 178°/178° / Роз'єми: USB, DVI, HDMI, DisplayPort / Частота оновлення екрану, Гц: 60 / Стандарт VESA: 100x100 / Діагональ: 27" Stylus.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 21 273 ₴ |
Монитор Eizo EV2760-BKПокрытие экрана: матовое / Формат изображения: 16:9 / Тип ЖК-матрицы: IPS / Разрешение: Wide Quad HD (2560x1440) / Время реак... moreции, мс: 5 / Угол обзора, гор / верт: 178°/178° / Разъемы: USB, DVI, HDMI, DisplayPort / Частота обновления экрана, Гц: 60 / Стандарт VESA: 100x100 / Диагональ: 27" Цифра7 year with us (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 21 273 ₴ |
РК монітор Eizo EV2760-WTВисока роздільна здатність і компактний розмір
EV2760 оснащений 27-дюймовою IPS-панеллю з роздільною здатністю WQHD (2560... morex 1440), яка відображає на 78% більше пікселів, ніж стандартна роздільна здатність Full HD (1920 x 1080). Це дозволяє легко відкривати кілька вікон на одному екрані - наприклад, браузер, аркуш Excel і текстовий процесор. Монітор має надзвичайно тонкі рамки, меншу ширину корпусу - лише 611,7 мм і нову регульовану підставку для широкого діапазону налаштування.
Розумне використання простору
Розмістіть ноутбук або планшет під монітором, щоб створити зручну конфігурацію з двома екранами. Нова підставка дозволяє регулювати висоту екрану до 169 мм, що на 14 мм більше, ніж у попередньої моделі. Це рішення дає вам більше робочого простору для відображення бізнес-додатків Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 24 195 ₴ |
Монітор Eizo EV2760-WT | 24 420 ₴ |
Монитор Eizo FlexScan EV2760-WT (EV2760-WT)предоплата Універсальний монітор Eizo FlexScan EV2760-WT для дому та офісуУніверсаль Dnn.in.uaLess than year (Lviv) Report | 24 500 ₴ |
14 more offer(s)
Series Eizo FlexScan (professional)Compare using chart →
from 15 940 ₴
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers
from 17 360 ₴
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers
from 21 273 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
from 28 160 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
from 39 480 ₴
21 ", 1600x1200 (4:3), IPS, response 6 ms, 76 Hz, VGA, DVI-D, DisplayPort
from 14 923 ₴
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 76 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers
from 20 196 ₴
for graphics, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, TÜV Rheinland
from 22 846 ₴
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
from 17 400 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, speakers, TÜV Rheinland
from 45 200 ₴
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, speakers, TÜV Rheinland
from 28 840 ₴
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 5 ms, 61 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, speakers
from 7 901 ₴
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, response 14 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, DisplayPort, speakers
from 19 668 ₴
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, response 5 ms, 60 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers
from 39 999 ₴
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, speakers
from 13 288 ₴
23 ", 1920x1200 (16:10), IPS, response 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
from 10 348 ₴
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
from 40 884 ₴
38 ", 3840x1600 (21:9), curved, IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, speakers
from 9 836 ₴
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, speakers
from 45 200 ₴
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, speakers, TÜV Rheinland
from 16 240 ₴
19 ", 1280x1024 (5:4), IPS, response 14 ms, 61 Hz, VGA, DVI-D, DisplayPort, speakers
AccessoriesAll accessories for Eizo FlexScan EV2760 →
Video reviews
EIZO FlexScan EV2760-BK модель 2020 года
6 July 20201 466 view
EIZO Flexscan EV2760 (Unboxning/Review)
16 July 20206 588 view
SimilarCompare using chart →
from 17 600 ₴
for graphics, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 8 ms, 120 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-переключатель, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
from 18 524 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, speakers, webcam, TÜV Rheinland
from 16 764 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 19 471 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, Pantone Validated
from 23 999 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, USB 3.1, speakers, HDR
from 15 272 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, speakers
from 17 680 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-переключатель, TÜV Rheinland
from 14 900 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, speakers, webcam, TÜV Rheinland
from 17 946 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, speakers, webcam, TÜV Rheinland
from 28 999 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
from 18 720 ₴
for graphics, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, HDR, TÜV Rheinland
from 20 615 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 6 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, webcam