Lidz 14 34 001FB
Photos 6 |
Lidz 14 34 001FB |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Lidz 2024 - new products, best sales and most actual models Lidz.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Lidz 14 34 001FB
All prices 32 →Змішувач для умивальника з гігієнічним душем Lidz (CRM) 14 34 001FB хром L | 996 ₴ |
Змішувач для раковини з гігієнічним душем Lidz (CRM) 14 34 001FB (LIDZCRM1 | 996 ₴ |
Змішувач для гігієнічного душу LIDZ 14 34 на умивальник із лійкою одноважі | 1 009 ₴ |
Змішувач для раковини з лійкою Lidz Nicole 001FB Хром (LDNIC001FBCRM35099) | 1 009 ₴ |
Змішувач для раковини Lidz з лійкою для гігієнічного душу LDNIC001FBCRM350 | 1 009 ₴ |
20 more offer(s)
We recommendCompare using chart →