Maxxter MX-AVR-E500-01 0.5 kVA / 300 W
Photos 3 |
Maxxter MX-AVR-E500-01 0.5 kVA / 300 W
Type:relay
Power:0.5 kVA, active 300 W
Input voltage:140 – 270 V
Output accuracy (±):10 %
Sockets:with grounding
Cooling:passive
Mount:floor
All specifications
Buy Maxxter MX-AVR-E500-01 0.5 kVA / 300 W
Maxxter MX-AVR-E500-01 555294 | 1 399 ₴ |
Maxxter MX-AVR-E500-01 | 1 199 ₴ |
Стабілізатор напруги Maxxter MX-AVR-E500-01230 В, 500 ВА автоматичний регу | 1 350 ₴ |
Стабілізатор напруги Maxxter 500 BA (MX-AVR-E500-01) | 1 598 ₴ |
Стабілізатор напруги Maxxter MX-AVR-E500-01230 В, 500 ВА автоматичний регу | 1 339 ₴ |
We recommendCompare using chart →