Neovo LH-22 22 "
Photos 6 |
Neovo LH-22 22 "
22 "24 "
Screen size:22 "
Resolution:1920x1080 (16:9)
Panel:TN+film, response 3 ms
Frequency:60 Hz
Brightness:300 cd/m²
Functions:Flicker-Free
Connectors:VGA, HDMI
How does a cheap monitor differ from an expensive one?Let's explore the primary factors influencing monitor prices and the key differences between low-cost and expensive models
Which is better for gaming ― TV or monitor?Why many gamers buy TVs for PCs, while others connect gaming consoles to monitors?
All specifications
Buy Neovo LH-22 22 "
Монітор Neovo LH-22Дисплеї серії LH створюються з використанням технології синього світлофільтру Flicker Freei для захисту очей від втоми, а е... moreргономічна підставка, яку можна вільно регулювати, дає змогу зручно маневрувати дисплеєм.
Максимізація комфорту та продуктивності
Ергономічна підставка дозволяє налаштувати робоче місце і створити робоче середовище так, як вам зручно. Нахиляйте, обертайте дисплей, регулюйте його висоту або перемикайтеся в книжкову або альбомну орієнтацію.
Комфорт для очей
Фільтр без мерехтіння та низький рівень синього світла забезпечують комфортний перегляд, зменшуючи втому очей після тривалих періодів роботи. Прецизійно налаштований підсилювач значно зменшує ореоли та розмиття, завдяки чому фільми виглядають чистими та чіткими.
Гнучкі можливості підключення та мультимедіа
Завдяки наявності входів HDMI, DisplayPort і VGA ви можете легко підключити монітор серії LH до сучасних або застарілих периферійних пристроїв, таких як ПК, ноутбуки або медіаплеєри, і насолоджуватися відео- та аудіоконтентом у форматі Full HD.
Особливості продукту
- Продукт
- Виробник AG Neovo
- Код виробника LH-22
- EAN 4710739595765
- Основна інформація
- Застосування Для дому та офісу
- Колір Чорний
- ТВ-тюнер Немає
- Екран
- Діагональ екрану 21.5"
- Роздільна здатність 1920 x 1080 (FullHD)
- Формат 16:9
- Екран Плоский
- Технічні характеристики
- Поверхня екрану Матова
- Тип матриці TN
- Тип підсвічування LED
- Частотна синхронізація Немає
- Час відгуку 3 мс
- Частота оновлення 60 Гц
- Яскравість 300 кд/м2
- Статична контрастність 1000:1
- Кут огляду (горизонтальний Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 11 413 ₴ |
AG 21,5" Neovo LH-22 Czarny | 10 660 ₴ On order Show Conditions |
Монітор AG 21,5" Neovo LH-22 Czarny | 10 660 ₴ On order Show Conditions |
Монитор Neovo LH-22Дисплеи серии LH создаются с использованием технологии синего светофильтра Flicker Freei для защиты глаз от усталости, а эрго... moreномичная подставка, которую можно свободно регулировать, позволяет удобно маневрировать дисплеем.Максим Timesport.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 11 798 ₴ |
Максимізація комфорту та продуктивності
Ергономічна підставка дозволяє налаштувати робоче місце і створити робоче середовище так, як вам зручно. Нахиляйте, обертайте Tomdom.in.ua4 year with us (Lviv) Report | 11 792 ₴ |
AccessoriesAll accessories for Neovo LH-22 →
Neovo LH-22 configurations
Price for Neovo LH-22 |
---|---|---|---|---|
Neovo LH-22 22 " | from 10 660 ₴ | 5 offers | ||
Neovo LH-24 24 " | from 8 774 ₴ | 4 offers |
SimilarCompare using chart →
from 11 240 ₴
touch, 22 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, response 2 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, speakers
from 17 110 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 5 899 ₴
gaming, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 11 180 ₴
gaming, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, speakers, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
from 12 689 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 21 650 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), curved, 1000 R, QLED, response 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 3 917 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, speakers, AMD FreeSync
from 8 444 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), curved, 1000 R, *VA, response 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
from 5 590 ₴
gaming, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
from 4 999 ₴
gaming, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
from 7 316 ₴
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, response 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR