Sony KD-43X85TK 43 "
Photos 9 |
Sony KD-43X85TK 43 "
2022Series X804K120 Hzhigh index of dynamic scenesvoice controlAirPlay 2Chromecast≥ 4 HDMIDolby Vision
Screen:43 ", 3840x2160 px, 120 Hz, ids 1000 fps, Direct LED
Picture:4K upscaling, HDR, colour enhancement
Multimedia:T2 tuner, Google TV, Wi-Fi, LAN
Controls:voice, assistant
Which TV panel is the best? And which one is perfect in terms of price and quality?We study the pros and cons of modern TV panels
How to choose a TV diagonal and resolution for your room?Is it always worth taking a larger TV? Perhaps 55" will be too much for a small room, but 32" is a perfect option?
All specifications
Buy Sony KD-43X85TK 43 "
All prices 34 →Телевізор SONY KD43X85TKRДоставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... moreлата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Official partner Sony Sony Centre (Kyiv) Report | 35 499 ₴ |
Телевізор Sony KD43X85TKRЗ телевізорами Sony все стає чіткішим і реалістичнішим завдяки найновішій технології підвищення деталізації та шумопоглинання... more. Технології 4K X-Reality PRO та X-Reality PRO порівнюють фрагменти зображення з унікальною базою даних, щоб підібрати найкращий відтінок, насиченість і яскравість для кожного пікселя. Реалістична та барвиста кольоропередача TRILUMINOS PRO і наш 4K HDR процесор X1 передають понад мільярд кольорів. З високою контрастністю картинка на екрані ніби оживає. Точне зображення в екшен сценах Висока плавність рухів і переходів забезпечується рахунок частоти оновлення екрана 120 Гц. Завдяки Motionflow XR навіть найдинамічніші сцени відтворюються плавно та без втрати деталей. Інноваційна технологія, порівнюючи ключові складові зображення у послідовних кадрах, створює та додає додаткові кадри між вихідними. Будь-який контент у високій роздільній здатності 4K 4K HDR процесор X1 забезпечує приголомшливе реалістичне зображення 4K. З технологією 4K X-Reality PRO відео, зняте в 2K або HD, виглядає так само якісно, як у 4K, використовуючи унікальну базу зображень 4K. Дійсно якісний звук Завдяки унікальній тонкій конструкції наш новий динамік X-Balanced Speaker ідеально доповнює елегантну рамку телевізора та забезпечує чітке звучання під час перегляду фільмів та прослуховування музики. Click.ua1 year with us (Kyiv) Warranty: 12 month manufacturer Report | 35 499 ₴ |
Телевізор Sony KD43X85TKR | 35 499 ₴ |
Телевізор Sony 43X85TK (KD43X85TKR) KD43X85TKRРеалістична та барвиста передача кольорів TRILUMINOS PRO та наш 4K HDR процесор X1 передають понад мільярд кольорів. З висок... moreою контрастністю картинка на екрані ніби оживає. Точне зображення в екшен сценах Висока плавність рухів та переходів забезпечується рахунок частоти оновлення екрана 120 Гц. Завдяки Motionflow XR навіть найдинамічніші сцени відтворюються плавно та без втрати деталей. Інноваційна технологія, порівнюючи ключові складові зображення у послідовних кадрах, створює та додає додаткові кадри між вихідними. Будь-який контент у високій роздільній здатності 4K 4K HDR процесор X1 забезпечує приголомшливе реалістичне зображення 4K. З технологією 4K X-Reality PRO відео, зняте в 2K або HD, виглядає так само якісно, як у 4K, використовуючи унікальну базу зображень 4K. Дійсно якісний звук Завдяки унікальній тонкій конструкції наш новий динамік X-Balanced Speaker ідеально доповнює елегантну рамку телевізора та забезпечує чітке звучання під час перегляду фільмів та прослуховування музики. Сучасна кінозала у вас вдома На телевізорі 4K Ultra HD ваші улюблені фільми заграють по-новому — драматичніше та реалістичніше. Прямо як у кінозалі, тільки без потреби кудись їхати. Технологія Dolby Vision пожвавить сцени, а Dolby Atmos наповнить кімнату об`ємним звуком. Вибирайте улюблений контент за допомогою голосу Тепер телевізор — справжній помічник. Шукайте фільми, серіали та музику за допомогою голосового керування. Попросіть Google знайти певну назву, шукайте жанру або отримайте рекомендації щодо перегляду, сказавши: «Що мені подивитися?». Отримуйте відповіді на екрані, керуйте пристроями розумного будинку та багато іншого. Тонка рамка для повного занурення Оскільки рамка телевізора дуже тонка, ваш погляд фокусується на зображенні, а не на тому, що розташоване довкола. Варіанти підставки для зручного розміщення Універсальна 2-позиційна підставка дозволяє вибрати стандартну конфігурацію для фокусування на зображенні або конфігурацію для полиць невеликого розміру. Moyo.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 35 499 ₴ |
Телевізор SONY 43X85TK (KD43X85TKR)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... moreлата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.ua5 year with us (Kyiv) Report | 35 499 ₴ |
20 more offer(s)
Series Sony X80 (DirectLED)Compare using chart →
from 27 990 ₴
50 ", 4K, 120 Hz, ids 960 fps, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 20 200 ₴
43 ", 4K, 60 Hz, ids 400 fps, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 23 280 ₴
43 ", 4K, 120 Hz, ids 1200 fps, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 25 940 ₴
55 ", 4K, 60 Hz, ids 400 fps, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 22 000 ₴
43 ", 4K, 50 Hz, ids 200 fps, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 22 000 ₴
55 ", 4K, 60 Hz, ids 200 fps, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 20 250 ₴
50 ", 4K, 60 Hz, ids 240 fps, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, voice control, assistant, ≥ 4 HDMI
from 20 000 ₴
43 ", 4K, 60 Hz, ids 200 fps, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 18 180 ₴
50 ", 4K, 50 Hz, ids 400 fps, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 25 800 ₴
50 ", 4K, 50 Hz, ids 200 fps, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 30 000 ₴
43 ", 4K, 120 Hz, ids 1000 fps, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 32 000 ₴
43 ", 4K, 120 Hz, ids 960 fps, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 28 670 ₴
65 ", 4K, 50 Hz, ids 400 fps, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 35 300 ₴
55 ", 4K, 50 Hz, ids 200 fps, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 22 790 ₴
55 ", 4K, 60 Hz, ids 240 fps, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, voice control, assistant, ≥ 4 HDMI
from 27 570 ₴
50 ", 4K, 120 Hz, ids 1200 fps, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 24 500 ₴
50 ", 4K, 60 Hz, ids 400 fps, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 34 490 ₴
55 ", 4K, 120 Hz, ids 960 fps, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 50 980 ₴
75 ", 4K, 120 Hz, ids 960 fps, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 22 960 ₴
50 ", 4K, 60 Hz, ids 200 fps, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
AccessoriesAll accessories for Sony KD-43X85TK →
Sony KD-43X85TK configurations
Price for Sony KD-43X85TK |
---|---|---|---|---|
Sony KD-43X85TK 43 " | from 30 000 ₴ | 34 offers | ||
Sony KD-50X85TK 50 " | from 34 710 ₴ | 2 offers | ||
Sony KD-55X85TK 55 " | from 39 500 ₴ | 3 offers | ||
Sony KD-65X85TK 65 " | from 38 000 ₴ | 4 offers | ||
Sony KD-75X85TK 75 " | from 82 550 ₴ | 3 offers | ||
Sony KD-85X85TK 85 " | from 144 200 ₴ | 4 offers |
We recommendCompare using chart →
from 28 090 ₴
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 27 990 ₴
50 ", 4K, 120 Hz, ids 960 fps, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 30 990 ₴
55 ", 4K, 120 Hz, ids 1200 fps, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 32 280 ₴
50 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 37 000 ₴
50 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 27 540 ₴
55 ", 4K, 120 Hz, 4K upscaling, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 22 540 ₴
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 28 700 ₴
50 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, 4K upscaling, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 28 500 ₴
55 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, 4K upscaling, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, many speakers, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 29 999 ₴
50 ", 4K, 120 Hz, ids 4000 fps, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, 4K upscaling, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 29 660 ₴
55 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, 4K upscaling, Philips P5 Perfect Picture, Wi-Fi, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 32 683 ₴
65 ", 4K, 120 Hz, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, voice control, assistant, T2 tuner