Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa 2E-2148
Фото 7 | від 23 461 до 32 750 грн. Порівняти ціни 20 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:GeForce GTX 1050 Ti, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Complex Gaming Runa 94
Характеристики
2E Complex Gaming Runa 2E-2148 |
|
Модель корпусу-2E Gaming Runa.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Runa 2E-2148
Сортувати
2E Complex Gaming 2E-2148 | 23 896 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-2148) | 23 962 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-2148) | 23 872 грн. |
2E Complex Gaming (2E-2148) | 24 179 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
7 листопада 2022, 22:47
Здравствуйте, есть ли возможность поставить еще один диск? #
ssd,m2 или hdd сколько и какие можно поставить?
вопрос по 2E-3190 и 2E-2361
и ещё вопрос, термопаста наносится перед отправкой?
вопрос по 2E-3190 и 2E-2361
и ещё вопрос, термопаста наносится перед отправкой?
Рекомендуємо