Персональний комп'ютер 2E Rational Alfa 2E-2600
Відео 14 | від 12 112 до 13 719 грн. Порівняти ціни 16 →Проц:Core i3, 10100, 3.6 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:120 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Rational Alfa 54
Характеристики
2E Rational Alfa 2E-2600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational Alfa 2E-2600
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-2600) | 12 112 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Rational (2E-2600) | 12 112 грн. |
2E Rational (2E-2600) | 12 269 грн. |
Персональный компьютер 2E Rational Intel i3-10100/H410/8/120F/int/FreeDos/ | 12 359 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо