Персональний комп'ютер 2E Octal Runa 2E-7547
Фото 11 | від 15 280 до 21 593 грн. Порівняти ціни 17 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:GeForce GT 730, 2 ГБ Накопичувач:480 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Octal Runa 170
Характеристики
2E Octal Runa 2E-7547 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Runa 2E-7547
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7547) | 15 748 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7547) | 15 748 грн. |
2E Octal (2E-7547) | 15 949 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Octal Intel i3-10100F/H510/8/480F/NVD730-2/ | 16 069 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Рекомендуємо