Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Basis 2E-8574
Фото 3 | від 16 090 до 18 047 грн. Порівняти ціни 11 → |
Модифікації 2E Complex Gaming Basis 17
Характеристики
2E Complex Gaming Basis 2E-8574 |
|
Модель корпусу — 2E Gaming Calleo. Збалансована ігрова зв'язка Core i3-12100F і GeForce RTX 3050. Технології NVIDIA DLSS і Ray Tracing. Два SSD. Корпус з RGB-підсвічуванням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Basis 2E-8574
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8574) | 16 150 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8574) | 16 090 грн. |
2E Complex Gaming (2E-8574) | 16 359 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i3-12100F/H610/8/500F/ | 16 479 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо