Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming 2E-8884
Відео 30Фото 7 | від 35 527 до 42 142 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming 64
Характеристики
2E Complex Gaming 2E-8884 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming 2E-8884
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8884) | 37 622 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8884) | 37 482 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-8884) 2E-8884 | 38 099 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-10400F/B560/16/500F+2000 | 38 389 грн. |
2E Complex Gaming (2E-8884) 2E-8884 | 37 693 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо