Підставка для ноутбука 2E Gaming CPG-005
Відео 1Фото 11 |
2E Gaming CPG-005 |
|
RGB-підсвічування корпусу. Вбудована висувна підставка для смартфона. Дисплей для відображення налаштувань підставки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E Gaming CPG-005
Усі ціни 46 →Підставка для ноутбука 2E Gaming 2E-CPG-005 | 1 259 грн. |
Подставка для ноутбука 2E GAMING 2E-CPG-005 (Black) 2E-CPG-005 | 1 399 грн. |
2E GAMING Підставка для ноутбуку (2E-CPG-005) | 1 399 грн. |
Охолоджувальна підставка для ноутбука 17.3" 2E GAMING 2E-CPG-005 Black | 1 250 грн. |
ще 20 пропозицій
чудова підставка, добре охолоджує зручна та гарна ні Артем Пашин: користуюся 2E Gaming CPG-005 більше року |
Літак Переливається зручні кнопки керування Літак турбіна юрий рожок: користуюся 2E Gaming CPG-005 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →