Монітор 2E D2621W 25.7 " білий (2E-D2621W-01.UA)
Відео 1Фото 7 |
Білий 25.7-дюймовий монітор із тонкою рамкою виробництва 2E – це бюджетне, але стильне рішення для офісної роботи чи домашнього використання. Модель оснащена «повітряною» підставкою, яка не займає багато місця на робочому столі (але й особливих регулювань, крім звичного нахилу екрана, не забезпечує). Також є можливість настінної фіксації (потрібний кронштейн VESA 75x75 мм). Монітор 2E D2621W заснований на IPS-матриці з роздільною здатністю 2560x1080 пікселів, що забезпечує як широкі кути огляду, так і гарний рівень деталізації (розмір пікселя становить 0.23 мм).
Інші параметри зображення знаходяться на базовому рівні, що стосується як контрастності (1000:1), так і яскравості (до 300 ниток). В результаті оптимальним сценарієм використання моделі стануть приміщення з помірним (не інтенсивним) освітленням. З ігрових фішок варто виділити підтримку технології синхронізації відеоряду AMD FreeSync, що разом із збільшеною до 75 Гц частотою оновлення сприяє плавному відтворенню динамічних сцен. Але загалом матрицю складно назвати швидкою (час відгуку до 14 мс), чого вистачатиме хіба що для казуального геймінгу.
Купити 2E D2621W 25.7 " білий
Усі ціни 66 →2E 25.7" D2621W (2E-D2621W-01.UA) White 2E-D2621W-01.UA | 4 999 грн. |
Монітор 25.7" 2E D2621W White (2E-D2621W-01.UA) | 4 999 грн. |
Монитор LCD 25.7" 2E D2621W (2E-D2621W-01.UA) 2E-D2621W-01.UA | 4 999 грн. |
Монітор 25.7" 2E D2621W (2E-D2621W-01.UA) 2E-D2621W-01.UA | 4 999 грн. |
Монітор 2E D2621W (2E-D2621W-01.UA) | 5 200 грн. |