Кнопковий телефон 2E E240 2019 0 Б
Відео 1Фото 29 |
Двухсимочний кнопковий телефон з найпростішим набором функцій. Модель заточена під прийом і здійснення голосових дзвінків, відправку SMS-повідомлень, прослуховування музики і радіотрансляцій в FM-діапазоні частот. У розпорядження "трубки" надійшов ергономічний клавіатурний блок з окремо рознесеними кнопками для зручності сліпого набору. Трішки вище клавіатури розташований кольоровий екран з розмірами по діагоналі 2.4 дюймів і роздільною здатністю картинки 320х240 пікселів.
2E E240 2019 розпізнає карти пам'яті microSD Об'ємом аж до 16 ГБ. Зовнішній накопичувач доведеться до речі для зберігання аудіотреків і знімків з 0.3 МП камери. Примітною рисою характеру телефону виступає SOS-режим з функцією lbs-трекінгу-тривожні виклики на заздалегідь вбиті номери супроводжуються відправкою SMS-повідомлень з зразковими координатами за даними вишок оператора мобільного зв'язку. Автономну роботу "кнопочника" протягом тривалого часу без підзарядки забезпечує знімна акумуляторна батарея ємністю 1400 мАгод. У додаткових активах телефону водиться ліхтарик на верхньому торці корпусу.
Купити 2E E240 2019 0 Б
2E E240 2019 DUALSIM Black 680576169990 | 679 грн. |
2E E240 2019 DUALSIMBlack (680576169990) STH0014647 | 899 грн. |
Мобільний телефон 2E E240 2019 Black (680576169990) | 748 грн. |
Мобільний телефон 2E E240 2019 Black (680576169990) | 950 грн. |
2E E240 2019 DUALSIM Red 680576170019 | 679 грн. |