Комп'ютерне крісло 2E Gaming Bushido
Відео 6Фото 17 |
2E Gaming Bushido |
|
Геймерське крісло торгової марки 2E Gaming можна зарахувати до середнього цінового сегменту. Воно вважається універсальним, адже розраховане на зріст до 190 см. Модель отримала посилений газліфт 4-го покоління, міцну металеву хрестовину та сталеву раму, які здатні витримувати користувача вагою до 150 кг, відповідають за загальну довговічність виробу. Висока (83 см) спинка з комфортною шириною у плечей (57 см) передбачає каркас із металу з додатковими нейлоновими стропами та комплектується додатковою подушкою для підтримки попереку.
Все це сприяє правильній поставі користувача та покликане виключити втому навіть при тривалих ігрових чи робочих сесіях за ПК. Крім того, є можливість відкидання до 180 градусів, а значить комп'ютерне крісло 2E Gaming Bushido дозволяє зайняти фактично лежаче положення. Оббивка спинки та сидіння виконані або зі шкірозамінника, або з тканини (матеріал може вибирати покупець), для яких заявлена хороша зносостійкість та легке очищення від забруднень. З інших особливостей моделі варто виділити 2D-підлокітники (регулюються по висоті та повороту вправо або вліво), можливість зняття подушок та регулювання ступеня жорсткості хитання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E Gaming Bushido
Крісло ігрове 2E GAMING BUSHIDO II Black/Red 2E-GC-BUS-BKRD | 6 799 грн. |
2E GAMING Chair BUSHIDO Black/Red (2E-GC-BUS-BKRD) | 6 799 грн. |
2E GAMING Chair BUSHIDO White/Black (2E-GC-BUS-WT) | 6 499 грн. |
2E GAMING Chair BUSHIDO White/Black (2E-GC-BUS-WT) | 6 499 грн. |
Підійде високим людям. Неправильно вказані розміри. Крісло високе, вузьке та довге. Сидіти незручно, якщо людина не є баскетболістом. Тимур: користуюся 2E Gaming Bushido кілька місяців |
Замовив, прийшло протягом 3 днів. Матеріал якісний. Максимально просто збирається. Рекомендую Якість складання Поки немає Иван Остапенко: користуюся 2E Gaming Bushido більше року |
Мінімальна висота сидіння 51-52 см, а не 48. Ширина сидіння - лише 38 см. Глибина сидіння - до 60 см! Сидіння вузьке та довге, при цьому високо від підлоги. Через це для середніх та низьких людей крісло абсолютно не підходить! Спина не дотягується до спинки. Бічні підтримки сидіння – залізні, розвести ноги не можна.
Подушка вузька та незручна, але без неї на цьому довгому сидінні взагалі неможливо сидіти.