2E Gaming KG280
2E Gaming KG280 2022 рікGaming |
|
Порівняно недорога мембранна клавіатура, що має непоганий геймерський потенціал. Кейборд використовує суцільнометалевий корпус, кнопки працюють на високоякісній мембрані з гарантованим ресурсом 10 млн. кліків. Є статична RGB-підсвічування, при цьому можна налаштовувати ефекти переливання відтінків та яскравість ілюмінації. Розкладка представлена повним форматом – 104 клавіші. Ігрова мембранна клавіатура 2E Gaming KG280 отримала систему Anti-Ghosting для основних кнопок геймерів.
Головні ігрові клавіші завжди натискатимуться швидко, точно та безпомилково. Нижня кришка має упор для статичного нахилу розкладки, при цьому опорна платформа має накладки проти ковзання. Металевий корпус забезпечує пристойну вагу кейборду - 800 г. Збільшена вага добре притискає девайс до стільниці, ще більше обмежуючи рухливість маніпулятора. Кнопка Fn дозволяє активувати додаткові дії у багатофункціональних клавішах. Форм-фактор кейборда - Skeleton, така клавіатура легко чиститься між кнопками, що дозволяє без зайвих зусиль підтримувати лад на робочому місці. З'єднання з комп'ютером здійснюється за допомогою порту USB Type A. Підключення має довжину шнура 1,6 м.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E Gaming KG280
Усі ціни 71 →2E Gaming KG280 LED (2E-KG280UB) Black 2E-KG280UB | 499 грн. |
Клавиатура 2E Gaming KG280 Led Usb Black Ukr (2E-KG280UB) | 501 грн. |
Клавіатура 2E Gaming KG280 Led Usb Black Ukr (2E-KG280UB) | 778 грн. |
Клавіатура 2E Gaming KG280 Led Usb Black Ukr (2E-KG280UB) | 501 грн. |
Клавіатура 2E Gaming KG280 LED Ukr Black (2E-KG280UB) 2E-KG280UB | 499 грн. |