Клавіатура
2E Gaming KG320
Відео 2Фото 3 |
2E Gaming KG320 2020 рікGaming |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E Gaming KG320
Усі ціни 66 →2E Gaming KG320 LED (2E-KG320UB) Black 2E-KG320UB | 699 грн. |
Клавіатура 2E Gaming KG320 Led Usb Black Ukr (2E-KG320UB) | 699 грн. |
Клавиатура 2E Gaming KG320 Led Usb Black Ukr (2E-KG320UB) | 699 грн. |
Клавіатура 2E Gaming KG320 Led Usb Black Ukr (2E-KG320UB) | 930 грн. |
Клавіатура 2E Gaming KG320 LED Ukr Black (2E-KG320UB) 2E-KG320UB | 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Вдала недорога модель з гарним підсвічуванням Матеріал корпусу - не пластик, а міцний метал, зручні для натиску клавіші, стильне різнокольорове підсвічування Немає підсвічування самих клавіш користуюся 2E Gaming KG320 кілька місяців |
Беріть Приємно чіпати кнопки тактильно Усього один режим підсвічування ( Тимур: користуюся 2E Gaming KG320 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →