2E Gaming KG340
2E Gaming KG340 2021 рікGaming |
|
Недорога ігрова клавіатура з окремою підставкою з боку головних ігрових кнопок WASD. Модель розрахована на комфортну роботу із розкладкою. Кейборд має 104 основних кнопок та 10 додаткових клавіш швидкого доступу. Пристрій кнопок – мембрана підвищеної надійності. Клавіші легко витримують до 10 млн. натискань, чого буде достатньо для частих і тривалих ігрових сеансів. Геймерська клавіатура 2E Gaming KG340 доповнена багатобарвним підсвічуванням, яке імітує ефекти RGB.
Доступне налаштування рівня яскравості, є регулювання інтенсивності світлових ефектів. За бажанням підсвічування завжди можна вимкнути. Кейборд є вологостійким, у конструкції передбачений дренаж. Поверхня корпусу має приємне на дотик рифлення з поверхнею, що не ковзає. Передбачена пара ніжок, які дозволяють підняти розкладку. З'єднувальний шнур оснащений захистом від перегину. Для підключення до комп'ютера використовується класичний порт USB Type A. Клавіатура має збільшену масу (700 г), що робить пристрій стійкішим на стільниці. Для кейкапів використано якісний ABS-пластик. Тайпінг відрізняється практично повною відсутністю шуму. Це один із тихих геймерських кейбордів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E Gaming KG340
Усі ціни 6 →Ігрова клавіатура 2E GAMING KG340 LED USB Black Ukr (2E-KG340UBK) 2E-KG340 | 435 грн. |
2E GAMING KG340 LED USB Black Ukr (2E-KG340UBK) | 435 грн. |
2E Gaming KG340 LED USB Black (2E-KG340UBK) 2E-KG340UBK | 659 грн. |
Клавіатура 2E GAMING KG340 Black | 699 грн. |
Клавіатура 2E GAMING KG340 LED USB Black UKR (2E-KG340UBK) | 599 грн. |