Жорсткий диск A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 ТБ
Відео 23Фото 14 |
A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 ТБ 2 ТБ5 ТБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Купити A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 ТБ
Усі ціни 36 →Зовнішній жорсткий диск Adata 2TB (AHD710P-2TU31-CBL) | 3 161 грн. |
Внешний жесткий диск Adata 2TB (AHD710P-2TU31-CBL) | 3 091 грн. |
Жорсткий диск ADATA DashDrive Durable HD710 Pro 2 TB (AHD710P-2TU31-CBL) D | 3 102 грн. |
Внешний жесткий диск 2Tb A-Data DashDrive Durable hd710 Pro, Blue/Black, 2 | 3 261 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 2TB ADATA DashDrive Durable HD710 Pro Yellow (AHD7 | 3 149 грн. |
Досить швидко нагрівається до 50-52 градусів при копіюванні на диск папки об'ємом від 50 Гб. При цьому температура у приміщенні 26 градусів. Захищений корпус, великий об'єм, компактність, відсутність потреби у зовнішньому живленні. Перегрів Vladimir: користуюся A-Data AHD710P-4TU31-CBK менше місяця |
Потрійний захист
ADATA HD710 Pro-ударо, пило і вологозахищений зовнішній жорсткий диск. Об'єм варіює від 1 до 5 ТБ, а колірна палітра представлена чорним, синім, червоним і жовтим. Корпус зроблений тришаровим для максимального захисту. Зверху знаходяться м'які гумові накладки для амортизації при падінні. За це накопичувач отримав американську "військову" сертифікацію MIL-STD-810G (витримує падіння з висоти до 1.5 метра).
Водоплавний диск
Другим шаром є герметичний пластиковий футляр, який за умови щільно закритого USB-порту забезпечує захист від дрібнодисперсного пилу і тиск води. Виробник занурював пристрій на глибину 2 метри на цілу годину — і з ним нічого не сталося. Це навіть більше екстремальні умови, ніж вимагає стандарт IP68.
Датчик падінь
Третім внутрішнім шаром виступають гумові вібропоглинаючі прокладки. Це глушить вібрацію самого HDD, а також захищає від впливу зовнішньої вібрації. У критичній ситуації, завдяки вбудованому шок-сенсору, диск автоматично відключається, щоб уберегти цілісність інформації. В іншому випадку дані могли б стати нечитуваними.
Індикатор активності
Багатобарвний світлодіод ADATA HD710 Pro наочно інформує про поточний стан диска: включений і простоює, активно зчитує-записує інформацію, або ж тимчасово зупинився через спрацювання Shock Sensor. Комплектний кабель має USB Micro-B to Type-A коннектори і кріпиться на корпус диска. Швидкість послідовного читання і запису, залежно від об'єму HDD, може досягати 140 МБ/с.
Модификації A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK
Ціни на A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 ТБ | від 2 973 грн. | 37 пропозицій | ||
A-Data HD710 Pro AHD710P-4TU31-CBK 4 ТБ | від 4 822 грн. | 37 пропозицій | ||
A-Data HD710 Pro AHD710P-5TU31-CBK 5 ТБ | від 6 227 грн. | 34 пропозиції |