Жорсткий диск A-Data HD710 Pro AHD710P-5TU31-CBK 5 ТБ
Відео 23Фото 14 |
A-Data HD710 Pro AHD710P-5TU31-CBK 5 ТБ |
|
Пило,-вологозахист за стандартом IP68. Захист по військовому стандарту США MIL-STD-810G 516.6. Три шару покриття: міцний силікон, буфер для поглинання ударів і пластиковий корпус. HD710 Pro зупиняє будь-яку активність при ударі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data HD710 Pro AHD710P-5TU31-CBK 5 ТБ
Усі ціни 32 →Внешний жесткий диск Adata DashDrive Durable HD710 Pro 5 Tb Black (AHD710P | 6 484 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Adata DashDrive Durable HD710 Pro 5 Tb Black (AHD7 | 6 545 грн. |
Зовнішній жорсткий диск ADATA DashDrive Durable HD710 Pro 5TB AHD710P-5TU3 | 6 569 грн. |
Зовнішній жорсткий диск ADATA AHD710P-5TU31-CBK | 6 492 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 5tb adata (ahd710p-5tu31-cbk) | 6 772 грн. |
ще 20 пропозицій
Досить швидко нагрівається до 50-52 градусів при копіюванні на диск папки об'ємом від 50 Гб. При цьому температура у приміщенні 26 градусів. Захищений корпус, великий об'єм, компактність, відсутність потреби у зовнішньому живленні. Перегрів Vladimir: користуюся A-Data AHD710P-4TU31-CBK менше місяця |
Додати відгук
9 серпня 2021, 12:47
Норма или перегрев? #
Это нормально, что A-Data HD710 на 5 Тб больше греется, чем такой же A-Data HD710 на 4 Тб, или пятитерабайтный жесткий диск попался бракованный и его нужно обменять в магазине на другой? При копировании одинакового объема файлов туда и обратно винт на 4 Тб выдает 45-46 градусов, а при тех же условиях винт на 5Тб выдает 50 градусов и больше. Это брак? 5Тб внешний жесткий диск покупал в MTA.ua
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модификації A-Data HD710 Pro AHD710P-5TU31-CBK
Ціни на A-Data HD710 Pro AHD710P-5TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD710 Pro AHD710P-1TU31-CBK 1 ТБ | від 3 235 грн. | 1 пропозиція | ||
A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 ТБ | від 2 980 грн. | 37 пропозицій | ||
A-Data HD710 Pro AHD710P-4TU31-CBK 4 ТБ | від 4 999 грн. | 2 пропозиції | ||
A-Data HD710 Pro AHD710P-5TU31-CBK 5 ТБ | від 6 237 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →