Жорсткий диск A-Data HV300 AHV300-1TU31-CBK 1 ТБ
Відео 8 |
A-Data AHV300-1TU31-CBK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data HV300 AHV300-1TU31-CBK 1 ТБ
Усі ціни 147 →ADATA HV300 1 TB Black (AHV300-1TU31-CBK) | 2 466 грн. |
Жорсткий диск Adata HV300 1 TB Red (AHV300-1TU31-CRD) | 2 310 грн. |
Внешний жесткий диск Adata 1TB (AHV300-1TU31-CWH) | 2 092 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Adata 1TB (AHV300-1TU31-CWH) | 2 132 грн. |
Зовнішній жорсткий диск ADATA DashDrive HV300 1TB AHV300-1TU31-CRD 2.5 USB | 2 279 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації A-Data HV300 AHV300-1TU31-CBK
Ціни на A-Data HV300 AHV300-1TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HV300 AHV300-1TU31-CBK 1 ТБ | від 1 999 грн. | 151 пропозиція | ||
A-Data HV300 AHV300-2TU31-CBK 2 ТБ | від 2 500 грн. | 116 пропозицій | ||
A-Data HV300 AHV300-4TU31-CBK 4 ТБ | від 5 253 грн. | 1 пропозиція | ||
A-Data HV300 AHV300-5TU31-CBK 5 ТБ | від 6 560 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →