Жорсткий диск A-Data HV320 AHV320-1TU31-CBK 1 ТБ
Відео 7Фото 8 |
A-Data HV320 AHV320-1TU31-CBK 1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data HV320 AHV320-1TU31-CBK 1 ТБ
Усі ціни 117 →ADATA HV320 1 TB Black (AHV320-1TU31-CBK) | 2 498 грн. |
A-DATA Black (AHV320-1TU31-CBK) | 2 239 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Adata HV320 1 Tb White (AHV320-1TU31-CWH) | 2 297 грн. |
Внешний жесткий диск Adata HV320 1 Tb White (AHV320-1TU31-CWH) | 2 246 грн. |
A-DATA Black (AHV320-1TU31-CBK) | 2 239 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації A-Data HV320 AHV320-1TU31-CBK
Ціни на A-Data HV320 AHV320-1TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HV320 AHV320-1TU31-CBK 1 ТБ | від 2 139 грн. | 119 пропозицій | ||
A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 ТБ | від 2 758 грн. | 112 пропозицій | ||
A-Data HV320 AHV320-4TU31-CBK 4 ТБ | від 12 324 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →