Жорсткий диск A-Data HV620S AHV620S-2TU31-CBL 2 ТБ
Фото 13 |
A-Data AHV620S-2TU31-CBL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data HV620S AHV620S-2TU31-CBL 2 ТБ
Усі ціни 45 →Внешний жесткий диск Adata HV620S 2 Tb White (AHV620S-2TU31-CWH) | 2 929 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Adata HV620S 2 Tb White (AHV620S-2TU31-CWH) | 2 984 грн. |
Зовнішній жорсткий диск ADATA 2TB 2.5" USB 3.1 (AHV620S-2TU31-CWH) White | 2 899 грн. |
Зовнішній жорсткий диск ADATA DashDrive Classic HV620S 2TB AHV620S-2TU31-C | 2 992 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 2tb adata (ahv620s-2tu31-cbl) | 3 059 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації A-Data HV620S AHV620S-2TU31-CBL
Ціни на A-Data HV620S AHV620S-2TU31-CBL |
---|---|---|---|---|
A-Data HV620S AHV620S-1TU31-CBL 1 ТБ | від 2 028 грн. | 116 пропозицій | ||
A-Data HV620S AHV620S-2TU31-CBL 2 ТБ | від 2 793 грн. | 46 пропозицій | ||
A-Data HV620S AHV620S-4TU31-CBK 4 ТБ | від 4 737 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →