Жорсткий диск A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK 1 ТБ
Відео 13Фото 7 |
A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK 1 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK 1 ТБ
Усі ціни 35 →Зовнішній жорсткий диск Adata HD720 1 Tb Blue (AHD720-1TU31-CBL) | 2 458 грн. |
Внешний жесткий диск Adata HD720 1 Tb Blue (AHD720-1TU31-CBL) | 2 422 грн. |
Зовнішній жорсткий диск ADATA Durable HD720 1TB AHD720-1TU31-CBL 2.5 USB 3 | 2 429 грн. |
Зовнішній жорсткий диск ADATA HD720 1 TB Blue (AHD720-1TU31-CBL) HD720 1 T | 2 412 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 1tb adata (ahd720-1tu31-cbl) | 2 593 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK
Ціни на A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK 1 ТБ | від 2 312 грн. | 36 пропозицій | ||
A-Data HD720 AHD720-2TU3-CBK 2 ТБ | від 4 118 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →