Блок живлення A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 850 (COREREACTOR850G-BKCEU)
Відео 15Фото 5 |
A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 850 |
|
Потужний блок живлення із сертифікатом 80+ Gold та модульною проводкою. Пристрій цього головним чином орієнтовано оснащення геймерського комп'ютера. Шість роз'ємів PCIe 6+2 pin та тиха робота системи охолодження дозволять зробити ПК дуже продуктивним та максимально комфортним. Дане джерело електроживлення добре підійде для підключення апаратних ресурсів, які мають підвищені вимоги до якості струму.
Комп'ютерний блок живлення A-Data XPG CORE REACTOR 850 відмінно підходить для роботи з високими навантаженнями на потужність. При вирішенні комп'ютером навіть найбільш ресурсомістких завдань пристрій забезпечуватиме стабільні та максимально точні характеристики електроструму. У цій моделі використана топологія LLC та перетворювач DC-DC. Схемотехніка пристрою дозволяє джерелу електроживлення впевнено працювати при пікових навантаженнях, зводячи при цьому мінімум пульсації та інші перешкоди. Серед іншого виробником реалізовано повний набір захисних систем. Цей блок живлення відрізняється чудовим потенціалом, даючи можливість безпечно грати з розгоном апаратних ресурсів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Купити A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 850
Усі ціни 16 →XPG Core Reactor 850W (COREREACTOR850G-BKCEU) Black COREREACTOR850G-BKCEU | 5 455 грн. |
Блок питания ATX 850W COREREACTOR850G-BKCEU ADATA | 4 710 грн. |
ADATA ATX 850W COREREACTOR850G-BKCEU | 5 469 грн. |
Блок живлення ADATA 850W (COREREACTOR850G-BKCEU) COREREACTOR850G-BKCEU | 5 469 грн. |
ADATA Блок живлення ADATA 850W (COREREACTOR850G-BKCEU) COREREACTOR850G-BKC | 5 469 грн. |
Модификації A-Data XPG CORE REACTOR
Ціни на A-Data XPG CORE REACTOR |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 650 | від 5 078 грн. | 5 пропозицій | ||
A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 750 | від 4 428 грн. | 13 пропозицій | ||
A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 850 | від 4 710 грн. | 16 пропозицій |