SSD A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-1TT-C 1.02 ТБ
Відео 15Фото 5 |
A-Data AGAMMIXS11P-1TT-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-1TT-C 1.02 ТБ
Усі ціни 8 →ADATA Накопичувач SSD M.2 2280 1TB ADATA (AGAMMIXS11P-1TT-C) AGAMMIXS11P-1 | 3 014 грн. |
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB ADATA (AGAMMIXS11P-1TT-C) AGAMMIXS11P-1TT-C | 3 014 грн. |
SSD накопичувач Adata XPG Gammix S11 Pro 1 TB (AGAMMIXS11P-1TT-C) | 3 024 грн. |
SSD диск ADATA XPG Gammix S11 Pro 1TB M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D NAND TLC (AG | 3 019 грн. |
SSD накопитель ADATA XPG Gammix S11 Pro 1 TB (AGAMMIXS11P-1TT-C) AGAMMIXS1 | 3 030 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
1 1 0 3 |
Купив накопичувач, встановив, відформатував, начебто все ок, скопіював на нього кілька папок - начебто все добре, досить спритно. Спробував встановлювати ігри – вилітають помилки читання/запису чи "диск пошкоджений". Незалежно від платформи або встановлюваної гри (якщо це об'ємні ігри, 60-90 гігів): steam, gog, Microsof store – скрізь при встановленні вилітають у результаті помилки. Форматування не допомогло – ситуація повторюється. Відправив накопичувач у сервіс, вони його прогнали тестами та кажуть, що все з ним гаразд. У тестах може й гаразд, а звичайну роботу він виконувати не здатний! бюджетна модель з TLC чи то шлюб, який не хочуть визнавати в сервісі, чи просто модель не придатна для роботи PredatorGH: користуюся A-Data AGAMMIXS11P-2TT-C менше місяця |
Горів бажанням купити ССД на м2, правда ціни сильно лякали. Ось місяць тому придбав це диво, яке всі рекламують. Порівнюючи зі звичайним ссд, то у S11 Pro більша швидкість запису та читання. Мій ссд видав 520 мб/с та 580 мб/с. а S11 Pro 2170 мб/с та 2745 мб/с! Що просто немислимо для мене. Добре, що взяв на 512 гб, постараюся забити його не більше ніж на половину, щоб не було великої просідання за швидкістю. Як я перевіряв. він не перегрівається, радіатор відчутно теплий, але гарячий. Виробник дає 5 років гарантії. Це дуже суттєво для мене, тому що я люблю довговічні речі. Швидкість дійсно вражає, причому ціна на нього не сильно вища за звичайне ссд. Перед підключенням скачав для нього дрейвер (дякую колегам, підказали). Читав, що без цього драйвера швидкість може сильно відрізнятися. На нього встановлюю тільки ігри, та й фотошоп поставив. 5 років гарантії! Запис 2170, читання 2745 мб/с! Чи не перегрівається + є радіатор. Ціна. немає |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Эмиль
13 грудня 2020, 12:19
Подойдёт ли к плате msi h110m pro-vh? #
Честно, вообще не шарю. Если не подойдёт, то если не составит труда, напишите бюджетную плату(у меня стоит 1060 на 6гб,i5 7400 и 16гб ддр4).Заранее спасибо
Показано 3 із 15 запитань
ще 12 запитань
Модификації A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-1TT-C
Ціни на A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-1TT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-512GT-C 512 ГБ | від 4 055 грн. | 2 пропозиції | ||
A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-1TT-C 1.02 ТБ | від 3 014 грн. | 8 пропозицій | ||
A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-2TT-C 2 ТБ | від 7 462 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →