Игровой коврик A4Tech Bloody B-071
Відео 8Фото 9 |
A4Tech Bloody B-071 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A4Tech Bloody B-071
Усі ціни 52 →Iгрова поверхня A4Tech B-071 Bloody | 399 грн. |
Коврик игровой B-071, серия Bloody, блистер, черный. | 379 грн. |
Игровая поверхность Bloody A4 Tech B-071 (Black) | 399 грн. |
Bloody B-071 | 419 грн. |
Коврик A4-tech Bloody B-071 | 399 грн. |
ще 20 пропозицій
0 1 1 3 |
Не можу сказати Трохи накручень цінник Дмитро: користуюся A4Tech Bloody B-072 менше місяця |
Ідеальний за власний кошт. Користуюсь більше року. немає користуюся A4Tech Bloody B-072 більше року |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації A4Tech Bloody B-071
Ціни на A4Tech Bloody B-071 |
---|---|---|---|---|
A4Tech Bloody B-072 | від 273 грн. | 49 пропозицій | ||
A4Tech Bloody B-071 | від 315 грн. | 52 пропозиції | ||
A4Tech Bloody B-070 | від 399 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Сам килим якийсь ковзкий, як маслом намащень, мені таке не дуже подобається, але для мішок у яких маленькі ніжки може так і краще. Взявши замість нього великий килим RZTK за 200 гривень.