A4Tech Bloody G220
Відео 9Фото 4 |
A4Tech Bloody G220 |
|
Закрита геймерська накладна гарнітура з великими чашами, амбушюрами охоплює типу, мікрофоном на гнучкій дужці, традиційним кабельним підключенням і підсвічуванням корпусу. Позиціонуються як продукт базової цінової категорії, призначений для широкого кола користувачів, які вибирають Комфортні Рішення з оптимальним поєднанням ціни і якості. Оснащені круглим кабелем довжиною 2 м в міцній оплітці, що запобігає сплутування.
Підключення виконується прямим штекером з роз'ємом 4-pin mini-Jack 3.5 mm, що дозволяє використовувати їх з ігровими консолями, смартфонами, планшетами або іншими гаджетами. Для сполучення з ПК в комплекті передбачений окремий перехідник з двома роз'ємами 3-pin mini-Jack. Навушники A4 Tech Bloody G220 мають міцну і порівняно легку конструкцію зі зручною системою регулювання наголов'я і м'якими охоплюють амбушюрами, що забезпечують комфортні відчуття при тривалому використанні. Добротні динамічні драйвери з великою 50-мм діафрагмою забезпечують гідний рівень якості звучання, якого достатньо не тільки для акустичного оформлення ігрового процесу, але і для відтворення музичних треків таких популярних жанрів як хіп-хоп, Клубна і EDM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody G220
Усі ціни 62 →A4Tech Bloody G220 Black | 899 грн. |
Навушники A4Tech G220 Bloody Black | 899 грн. |
Гарнитура A4Tech Bloody G220 Black G220 Bloody Black | 773 грн. |
Гарнітура A4Tech Bloody G220 Black G220 Bloody (Black) | 899 грн. |
Навушники ігрові Bloody G220 Black | 899 грн. |
0 0 1 4 |
Хороші навушники якісний звук, ціна, кабель в оплетці, мікрофон. Немає серый вфы: користуюся A4Tech Bloody G220 кілька місяців |
Дуже кайфовий звук, але за півгодини гри в них починають боліти вуха. Мікрофон просто є, просто працює. Звук мегаякісний, бравши тільки для ігор та созвонів, але тепер музику тільки в них слухаю. Боліти вуха після тривалого використання. За три місяці використання стало трохи ліпше, але досі проблемно. Денис Р.: користуюся A4Tech Bloody G220 кілька місяців |