Навушники
A4Tech Bloody G525
Відео 10Фото 9 |
A4Tech Bloody G525 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A4Tech Bloody G525
Усі ціни 53 →A4Tech Bloody G525 Black | 1 199 грн. |
Ігрові навушники Bloody G525 (Black) | 1 229 грн. |
Навушники A4tech G525 Bloody Black | 1 399 грн. |
Гарнитура A4Tech Bloody G525 Black G525 Bloody (Black) | 1 281 грн. |
Гарнітура A4Tech Bloody G525 Black G525 Bloody (Black) | 1 399 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 1 4 |
Купивши як альтернативу звичайним навушникам Sony але для usb Відносно великі, м'які та відповідно довго можна використовувати. Низи і середні добрі що і так зрозуміло бо заточені під ігри де високі не використовують але звук чистий і об'ємний. Відносно вух з конектором їх не можна всунути в активні колонки, якщо звук, музика тихі і треба підсилити. Так як через usb треба перевіряти як працює з іншим обладнанням на USB типу клавіатура, usb-HDD і головне ведмедик бо приєднав мабуть на одну лінію і відразу в грі почув сіпання прицілу. користуюся A4Tech Bloody G525 менше місяця |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →