A4Tech Bloody M70
Відео 13Фото 11 |
A4Tech Bloody M70 |
|
Ефектна бездротова внутрішньоканальна геймерська гарнітура з оригінальним зовнішнім дизайном, підсвічуванням чаш і вологозахистом. Обладнані якісними подвійними мікрофонами, підтримують технологію подвійного шумозаглушення, що дозволяє якісно ізолювати звук від сторонніх шумів і зробити власне звучання більш комфортним навіть на жвавій вулиці або при поїздках в метро. Підтримують зручне сенсорне управління.
Шляхом одного або декількох торкань сенсорного майданчика навушників A4 Tech Bloody M70 можна почати відтворення музики, поставити на паузу, прийняти/завершити виклик або викликати голосового помічника. Укомплектовані стильним зарядним футляром. Він має незвичайну конструкцію, стильну червоно-чорне забарвлення і оснащений неоновим підсвічуванням, що сигналізує про процес зарядки кейса або навушників.
За заявою виробника навушники здатні забезпечити до 6 год звучання і до 18 год активної автономності з урахуванням додаткової підзарядки від кейса. Завдяки бездротовому інтерфейсу Bluetooth 5.0 можуть працювати з найширшим асортиментом гаджетів, включаючи ноутбуки, планшети і смартфони, що знаходяться в радіусі 10 м.підтримують два режими: прослуховування аудіо і ігровий режим. Аудіорежим характеризується чистим і збалансованим звучанням без басового акценту, а ігровий забезпечує мінімальну затримку, що важливо для багатокористувацьких шутерів та інших динамічних мережевих ігор.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody M70
Усі ціни 63 →A4Tech Bloody M70 Black/Red BLOODY M70 BLACK RED | 1 799 грн. |
Навушники A4Tech M70 Bloody Black/Red | 1 799 грн. |
Bluetooth-гарнитура A4Tech Bloody M70 Black+Red M70 Bloody (Black+Red) | 1 709 грн. |
Bluetooth-гарнітура A4Tech Bloody M70 Black+Red M70 Bloody (Black+Red) | 2 199 грн. |
Наушники вакуумные вкладыши Bloody M70 (Black+Red), беспроводные, черный ц | 2 089 грн. |