A4Tech F5 (647961)
Відео 2Фото 8 |
A4Tech F5 |
|
Стильна і ергономічна геймерська лазерна миша з дротовим підключенням, шістьма довговічними функціональними кнопками, якісним оптичним сенсором і міцним пластиковим корпусом. Позиціонується як доступна модель середньої цінової категорії, призначена для ощадливих геймерів і звичайних користувачів, що віддають перевагу великі корпусу ергономічної форми. Виконана з якісного пластику, а бічна поверхня, стикається з великим пальцем обладнана комфортної гумовою вставкою.
Форма корпуса симетрична, але розташовані на лівій стороні кнопки припускають використання правою рукою. Миша A4 Tech F5 підключається до ПК за допомогою 1,8-метрового кабелю в подвійній поліхлорвінілової ізоляції з додатковим екрануванням. Підтримується групове та індивідуальне програмування функціональних кнопок, є зручний перемикач режимів роздільної здатності оптичного сенсора V-Track. Завдяки його чутливості і високій частоті опитувань USB порту забезпечується виключно точне позиціонування курсору, як у звичайних додатках, так і в іграх. Підтримується фірмовим ПО Oscar, яке дозволяє створювати макрокоманди, використання яких може давати значну ігрову перевагу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech F5
Усі ціни 54 →Мишка A4 Tech F5 Usb Mystic Black | 850 грн. |
Мышка A4Tech F5 Black USB V-Track F5 USB (Mystic Black) | 699 грн. |
Мышь A4 Tech F5 Usb Mystic Black | 812 грн. |
Миша A4Tech F5 Black V-Track F5 USB (Mystic Black) | 749 грн. |
Миша A4Tech F5 | 819 грн. |
2 1 6 18 |
1. Зручно лежить у руці 2. Відмінно підходить для ігор 3. Можливість перемикання режимів 4. Велика кількість функцій 5. Надійність 1. Не найзручніший софт для налаштування Oleksandr Haivan: користуюся A4Tech F5 більше року |
як у приказці - дешева рибка... по самому корпусу та якості питань немає, зручно та приємно, але по софту сумному питанням море, він не продуманий і він не зручний, що там ще додати, напевно краще брати у тих хто робить спеціальне залізо давно, ну ви зрозуміли при відносно невеликій ціні мишка дає чимало можливостей, є купа налаштувань, в який правда складно, дуже складно щось налаштовувати на тлі Логітеха, дуже приємна на дотик у місці з відносно дешевим килимом і кабелем в оплетці дає тямущі відчуття щодо використання порівняння все з офісним логітехом - софт і налаштування, було передчуття, але не очікував що настільки буде у А4 все погано, я пів години хотів налаштувати на бічну кнопку відкриття вкладки в новому вікні - не доля, при тому що в Логітех це робимо за 5 секунд, довелося налаштувати на всіх мишах стандартно та користуватися коліщатком що дуже не зручно користуюся A4Tech F5 місяць і більше рекомендую не купувати |
Макрос не використовував, використовую більше як офісну мишку * Дуже ергономічна та зручна *приємний хід кнопок *стильна *Добре ковзає + наявність змінних ніжок Для мене один недолік, що провід з часом може кошлатитися Валентин К.: користуюся A4Tech F5 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
- 160 Кб вбудованої памяті для збереження макросів
Як ви вже зрозуміли, миша надійна, а також зручно лежить у руці, у неї висока точність пересування курсору, і що найважливіше – немає фантомних рухів, і тому вона відмінно підходить для ігор онлайн.
Єдине що засмутило це те, що софт дерев'яний, зовсім незручний для налаштування миші.