A4Tech FH200U Grey
Відео 1Фото 5 |
A4Tech FH200U Grey 2021 рік |
|
У 2021 році компанія A4Tech випустила серію недорогих повнорозмірних накладних навушників закритого типу FH200. Лінійку FH200U склали моделі із підключенням через порт USB A, а лінійку FH200i – із підключенням через роз'єм mini-Jack (3.5 мм). Обидві колекції випускаються у темно-сірому та блакитному кольорі. Легкі зручні гарнітури з гарною пасивною звукоізоляцією призначені для домашнього та офісного використання.
Незнімний 2-метровий кабель у тканинному обплетенні не сплутується, укріплена основа виключає перегини. 50-мм драйвери відтворюють чистий без спотворень звук у частотному діапазоні 20-20000 Гц. Верхи звучать дзвінко та чітко, а ось басів може здатися мало. Мікрофон із високою чутливістю точно передає голос, конструкція на гнучкій ніжці зручно регулюється, але від'єднати її не можна. Навушники A4Tech FH200U сумісні з Windows 7,8,10 та Mac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech FH200U Grey
Усі ціни 50 →A4Tech Fstyler FH200U Grey | 799 грн. |
Навушники A4tech Fstyler FH200U Grey | 799 грн. |
Гарнитура A4Tech FH200U Grey | 701 грн. |
Гарнітура A4Tech FH200U Grey FH200U (Grey) | 799 грн. |
Наушники A4Tech Fstyler FH200U Grey | 775 грн. |