WEB-камера A4Tech PK-910H
Відео 29Фото 5 |
A4Tech PK-910H |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech PK-910H
Усі ціни 35 →Веб-камера A4Tech PK-910 H (Black) | 1 349 грн. |
Веб-камера A4-Tech PK-910H, Full-HD, USB 2.0 | 1 282 грн. |
Веб-камера A4Tech PK-910 H HD | 1 535 грн. |
Веб-камера A4-tech PK-910 H HD | 1 349 грн. |
Веб-камера A4-Tech PK-910H HD | 1 339 грн. |
6 3 7 6 |
Камера справді видає 1080p 30 fps, але за умови, що ви встановили драйвер з сайту виробника до цієї камери. Ціна,наявність заявлених 30 фпс,1080p і кут огляду 60,що охоплює всю мою кімнату Єдиний недолік це якість зображення,якщо було б 3 мегапікселі,думаю це поправило ситуацію(Хоча картинку можна довести до пристойного рівня,простим регулюванням повзунків у налаштуваннях драйвера).Також камера сильно гріється,якщо не встановити драйвер з сайту виробника(видно стандартні драйвера віндовс недостатньо оптимізують дану камеру) і тоді вона і справді видає тільки 20 кадрів у 1080p. .(Хоча можливо це і софтверна проблема).Доречі коли встановите драйвер з'явиться ніби ще одна вебка,з словом "usb 2.0" у назві.Якщо не виберете,то буде сильний нагрів і 20 fps MAX PAYNE: користуюся A4Tech PK-910H менше місяця |
Таке почуття, що хтось дивиться
Зовнішній вигляд камери нагадує девайси для зовнішнього спостереження ― виглядає, чесно кажучи, на любителя. Комусь може сподобатися такий зовнішній вигляд, а у когось викличе ілюзію стеження. Одне можна сказати точно ― такий дизайн практичний, адже гаджет, крім універсального кріплення, яке дозволяє закріпити його на будь-якому моніторі або встановити на столі, обладнаний шарнірної ніжкою, що дозволяє регулювати її «погляд» в будь-якому напрямку.
Починає знімати без підготовки
Однією з фішок камери є те, що вона готова приступати до роботи відразу ж після підключення до комп'ютера або ноутбука за допомогою USB. Немає необхідності встановлювати драйвер з сайту або диска.
Більше переваг
Девайс знімає в роздільній здатності FullHD, що забезпечує досить чітку і насичену картинку. Фотографує ж здатністю 16 МП, але слід взяти до уваги, що досягається цей показник шляхом програмної інтерполяції. Вебкамера оснащена вбудованим мікрофоном, антивідблисковим покриттям і автоматичною настройкою зображення, що дозволяє їй знімати добре і вночі, і під прямими сонячними променями.
Загалом, модель є впевненим середнячком з великою кількістю плюсів за свою ціну.