A4Tech X-718BK (94398)
Відео 6Фото 3 |
A4Tech X-718BK |
|
Ігрова мишка, яка може послужити хорошим вибором для початківців і прогресивних геймерів. A4 Tech X-718BK отримала міцний і надійний корпус, робоча поверхня якого має покриття Soft-Touch, забезпечуючи зручний і надійний хват. Маніпулятор містить 7 кнопок. Незважаючи на статус бюджетного устрою, мишка має повноцінну підтримку створення макросів, при цьому всі налаштування зберігаються у внутрішній пам'яті маніпулятора — для цього виділено 16 КБ.
Також мишка отримала сучасну оптику фірми Agilent. Максимальна роздільна здатність сенсора знаходиться на позначці 3200 dpi, що дозволяє використовувати маніпулятор на будь-якому екрані, від стандартного до великого (роздільна здатність Ultra-HD). Для більш продуктивної гри в шутерах на борту передбачена кнопка потрійного кліка, що забезпечує 3 постріли по натисненню 1 кнопки. Є опція зниження ефекту віддачі. Максимальне прискорення становить 15G. Оптичний сенсор робить 6500 знімків килимка в секунду. Даний рівень FPS робить переміщення курсора максимально передбачуваним, контрольованим і стабільним. З'єднання з комп'ютером проводове. Частота зчитування шини USB досягає позначки 1000 Гц. Важить маніпулятор близько 140 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech X-718BK
Усі ціни 69 →A4Tech X-718BK USB Black | 699 грн. |
Мишка A4Tech Bloody X-718BK Usb Black | 670 грн. |
Мышь A4tech X-718BK black | 727 грн. |
Мышка A4Tech X-718BK Black USB X-718BK USB (Black) | 699 грн. |
Миша A4Tech X-718BK Black X-718BK USB (Black) | 699 грн. |