Игровой коврик A4Tech X7-200MP
Відео 7Фото 13 |
A4Tech X7-200MP |
|
Простий тканинної геймерський килимок розміру S на еластичної гумової основі. Має класичну прямокутну форму і порівняно невеликі розміри (250х200 мм), приблизно відповідні звичайним робочим поверхням. Підійде для комфортного геймінга у будь-яких ігрових проєктах найрізноманітніших жанрів, повсякденного використання і робочих процесів. Завдяки невеликій площі займає зовсім небагато місця на столі, що може бути принципово важливо в умовах обмеженого простору.
Позиціонується як продукт базової цінової категорії серії Control. Прекрасно підійде геймерам, які віддають перевагу середні або високі налаштування чутливості миші, які не вимагають різких і високоамплітудних розмашистих рухів. Основою ігрового килимка A4 Tech X7-200MP є пориста гума товщиною 2 мм, що не ковзає на стандартних ламінованих поверхнях комп'ютерної меблів. Робоча поверхня аксесуара має комфортне тканинне безворсовое покриття, що забезпечує максимально точне позиціонування будь-яких оптичних і лазерних сенсорів будь-яких моделей ігрових мишей. Крім цього, тканина гарантує оптимальне ковзання пластикових (тефлонові) ніжок, якими обладнано більшість геймерських маніпуляторів. Легко переносить делікатну мокру чищення з використанням неагресивних мийних засобів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech X7-200MP
Усі ціни 68 →Ігрова поверхня A4Tech X7-200MP | 159 грн. |
Ігрова поверхня A4Tech X7-200MP Black X7-200MP (Black) | 159 грн. |
Коврик для мыши A4Tech X7-200MP (Black), игровой, 250 x 200 x 3 мм | 151 грн. |
Игровая поверхность Bloody A4 Tech X7-200MP (Black) | 159 грн. |
Коврик A4-tech (X7-200MP) X7-200MP | 199 грн. |
2 5 6 7 |
Килимок прикольний для іграшок але замалий Гладкий та м'який Тканина слазеє через 2 роки і розмір замалий користуюся A4Tech X7-200MP більше року |
Нереальне говище, якщо збираєтесь грати в ігри – беріть великий варіант.
Ковзає по столу коли граєш у шутери. Дешевий Маленький, ковзає по столу Sego: користуюся A4Tech X7-200MP кілька місяців |
Головним критерієм для покупки килимка була його ціна. Купував його під пахву A4 Tech Bloody V7 і виключно для робочих завдань, тому що в ігри не граю. Стійкий на слизькому шпонованому покритті столу. Приємне на дотик тканинне покриття. Миша літає без зусиль. Можливо один недолік виявиться в майбутньому, а саме, є натяк на те, що краї верхнього тканинного покриття з часом почнуть відклеюватися, через постійне шаркання рукавами. |
Модификації A4Tech X7-200MP
Ціни на A4Tech X7-200MP |
---|---|---|---|---|
A4Tech X7-200MP | від 145 грн. | 73 пропозиції | ||
A4Tech X7-300MP | від 243 грн. | 50 пропозицій | ||
A4Tech X7-500MP | від 265 грн. | 54 пропозиції |