Компресор ABAC Pro A49B 100 CM3 100 л мережа (230 В) (4116000250)
Фото 10 |
ABAC Pro A49B 100 CM3 100 л мережа (230 В) 100 л мережа (400 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ABAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ABAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ABAC Pro A49B 100 CM3 100 л мережа (230 В)
Компресор ABAC PRO A49B 100 CM3 4116000250 | 51 648 грн. |
Компресор ABAC PRO A49B 100 CM3 4116000250 | 48 826 грн. |
ABAC PRO A49B 100 CM3 (4116000250) | 47 582 грн. |
Компресcор ABAC PRO A49B 100 CM3 | 51 918 грн. |
ABAC PRO A49B 100 CM3 (4116000250) | 48 463 грн. |
Модификації ABAC Pro A49B 100 CM3
Ціни на ABAC Pro A49B 100 CM3 |
---|---|---|---|---|
ABAC Pro A49B 100 CM3 100 л мережа (230 В) | від 47 582 грн. | 5 пропозицій | ||
ABAC Pro A49B 100 CT3 100 л мережа (400 В) | від 49 563 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →