Компресор ABAC Pro A49B 500 FT5.5 500 л (4116000246)
ABAC Pro A49B 500 FT5.5 270 л500 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ABAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ABAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ABAC Pro A49B 500 FT5.5 500 л
Компресор ABAC PRO A49B 500 FT5,5 4116000246 | 91 407 грн. |
ABAC PRO A49B 500FT5.5 (4116000246) | 85 073 грн. |
Компресcор Abac pro a49b 500ft5.5 | 91 321 грн. |
ABAC PRO A49B 500FT5.5 (4116000246) | 85 073 грн. |
Модификації ABAC Pro A49B 500 FT5.5
Ціни на ABAC Pro A49B 500 FT5.5 |
---|---|---|---|---|
ABAC Pro A49B 270 FT5.5 270 л | від 70 284 грн. | 1 пропозиція | ||
ABAC Pro A49B 500 FT5.5 500 л | від 85 073 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →