Кондиціонер AC Electric Greenland ACEG-24HN1 61 м²
Фото 3 |
AC Electric Greenland ACEG-24HN1 61 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:61 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:1915/1856 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Виробляється на заводах корпорації Gree.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Greenland ACEG-24HN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AC Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AC Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації AC Electric Greenland ACEG-24HN1
Ціни на AC Electric Greenland ACEG-24HN1 |
---|---|---|---|---|
AC Electric Greenland ACEG-07HN1 22 м² | від 9 450 грн. | 3 пропозиції | ||
AC Electric Greenland ACEG-09HN1 25 м² | від 8 590 грн. | 3 пропозиції | ||
AC Electric Greenland ACEG-12HN1 32 м² | від 10 750 грн. | 4 пропозиції | ||
AC Electric Greenland ACEG-18HN1 48 м² | від 17 600 грн. | 3 пропозиції | ||
AC Electric Greenland ACEG-24HN1 61 м² | від 21 300 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →