Корм для собак ACANA Red Meat 11.4 кг
Фото 9 |
Закрити
Шапка
ACANA Red Meat 11.4 kg |
|
3 види м'ясних інгредієнтів: свинина породи Йоркшир, ягня, бички породи Ангус. В складі всього 5 добавок: B5, D3, E, холін і цинк.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Red Meat 11.4 кг
Усі ціни 11 →Сухий корм Acana Red Meat Recipe для собак зі смаком ягняти, яловичини, свТип: Сухой корм / Вік: Любой возраст / Порода: Все породы / Клас: Холистик / Властивості: Основное питание / Вага упаковки, к... щег: 10.1 - 15 / Вага упаковки: 11.4 кг / Основні інгредієнти: Свинина, Ягненок, Говядина Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 3 948 грн. |
Сухой корм Acana Red Meat Recipe для собак со вкусом ягненка, говядины, свТип: Сухой корм / Возраст: Любой возраст / Порода: Все породы / Класс: Холистик / Свойства: Основное питание / Вес упаковки,... щекг: 10.1 - 15 / Вес упаковки: 11.4 кг / Основные ингредиенты: Свинина, Ягненок, Говядина ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 3 948 грн. |
Корм Acana Red Meat Recipe сухий з червоним м'ясом для собак будь-якого віПовнораціонний сухий корм на основі червоного м’яса та вівса для собак усіх порід і вікових груп. Є відображенням природного... щераціону собак, містить багато високозасвоюван Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 3 946 грн. |
Сухий корм для собак усіх порід на всіх стадіях життя Acana Classic Red ягДля собак всіх порід та всіх стадій життя Баланс цієї рецептури розподілений у пропорції 50/50 між багатим вмістом м’ясних і... щенгредієнтів та високопоживними фруктами, овочами та зерновими. Рецептура Acana Classic Red Meat забезпечує вашого собаку ситною та поживною їжею, виготовленою з простих та корисних інгредієнтів. Також ця рецептура включає високопоживні інгредієнти, що забезпечують підтримку ключових запорук здоров’я, включаючи імунну функцію, здоров’я травлення та здоров’я шкіри та шерсті. Рецептури ACANA ретельно готуються зі смачних та якісних інгредієнтів, від початку і до кінця. Особливості: На 50% створено з якісних м’ясних інгредієнтів та на 50% збалансовано корисними зерновими, овочами, фруктами та нутрієнтами. Включає антиоксиданти з фруктів та овочів, та вітамін С для підтримки імунної функції. Включає пребіотики та клітковину для підтримки здорового травлення. Включає Омега-3 жирні кислоти з риб’ячого жиру допомагають підтримувати здоров’я шкіри та шерсті. Переваги: Високий вміст м'ясних інгредієнтів - Високопротеїнов Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 3 947 грн. |
Сухий корм для собак ACANA Classic Red для всіх стадій життя зі смаком ягн | 3 655 грн. | Продавець: Mdnash |
ще 6 пропозицій
Серія ACANA СlassicsПорівняти в таблиці →
від 4 748 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 696 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 1 146 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 975 грн.
сухий корм, 14.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 4 420 грн.
сухий корм, 14.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
від 4 319 грн.
сухий корм, 14.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 199 грн.
сухий корм, 9.7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
від 1 022 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 3 260 грн.
сухий корм, 9.7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 2 096 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 3 259 грн.
сухий корм, 9.7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 100 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 1 089 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
від 2 245 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
від 3 947 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
від 5 530 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
від 3 275 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 249 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації ACANA Red Meat
Ціни на ACANA Red Meat |
---|---|---|---|---|
ACANA Red Meat 2 кг | від 1 146 грн. | 3 пропозиції | ||
ACANA Red Meat 6 кг | від 2 249 грн. | 1 пропозиція | ||
ACANA Red Meat 9.7 кг | від 3 259 грн. | 8 пропозицій | ||
ACANA Red Meat 11.4 кг | від 3 275 грн. | 11 пропозицій | ||
ACANA Red Meat 14.5 кг | від 4 319 грн. | 10 пропозицій | ||
ACANA Red Meat 17 кг | від 4 748 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 210 грн.
сухий корм, 13 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
від 3 295 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
сухий корм, 9.7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 198 грн.
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 3 560 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 3 520 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
сухий корм, 9.7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 3 713 грн.
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: оленина, борошно з ягняти, нут, горох, сочевиця, масло, ароматизатор, клас: суперпреміум
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 3 770 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 4 194 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум