Корм для собак ACANA Grass-Fed Lamb 17 кг
Відео 2Фото 9 |
ACANA Grass-Fed Lamb 17 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Grass-Fed Lamb 17 кг
Усі ціни 25 →Сухий корм для собак Acana Grass-Fed Lamb, 17 кг | 6 298 грн. |
Сухий гіпоалергенний корм для собак всіх порід Acana Grass-Fed Lamb 17 кгТип: Сухий корм / Вік: будь вік / Порода: всі породи / Клас: Холістік / Властивості: Гіпоалергенний / Вага упаковки, кг: 15.1... ще- 20 / Вага упаковки: 17 кг / Основні інгредієнти: Ягня Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 8 421 грн. |
Сухой гипоаллергенный корм для собак всех пород Acana Grass-Fed Lamb 17 кгТип: Сухой корм / Возраст: Любой возраст / Порода: Все породы / Класс: Холистик / Свойства: Гипоаллергенный / Вес упаковки, к... щег: 15.1 - 20 / Вес упаковки: 17 кг / Основные ингредиенты: Ягненок ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 8 421 грн. |
Корм Acana Grass-Fed Lamb сухий гіпоалергенний для собак будь-якого віку 1Повнораціонний гіпоалергенний корм на основі м'яса ягняти для собак всіх порід і вікових груп. Являє собою збалансований раці... щеон з обмеженою кількістю інгредієнтів, де новозеландське ягня (50%) — єдине джерело легко засвоюваних протеїнів. Такий корм ідеально підходить собакам з чутливим травленням і схильністю до харчових алергій. Чому варто придбати? Виготовлено з регіональних інгредієнтів Канади і новозеландськог Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 8420 Поскаржитись | 7 157 грн. |
Сухий гіпоалергенний корм для собак Acana Grass-Fed Lamb 17 кг a57017Обмежена кількість інгредієнтів не означає меншу кількість м'яса. Acana Singles Lamb на 50% складається з високоякісних... щеінгредієнтів з ягняти у співвідношенні WholePrey, доповнених смачними цілісними яблуками Red Delicious, забезпечуючи вашу собаку білком і поживними речовинами, необхідними для того, щоб залишатися щасливим, здоровим і сильним. 50% інгредієнтів з ягняти. 31% протеїну. 1/2 сирого ягняти. Багатий поживними речовинами. Цілісне зерно. Ягня, органи та кістки - суперфуд для собак. Сублімована сушка. Насичений натуральний смак. Цілісні овочі, фрукти та рослинні речовини. Без зернових інгредієнтів. Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 8 421 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія ACANA SinglesПорівняти в таблиці →
від 5 950 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 4 870 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 3 518 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: сардина 25%, цілісна сардина 18%, овочі, трави, ягоди, клас: суперпреміум
від 5 816 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: сардина 25%, цілісна сардина 18%, овочі, трави, ягоди, клас: суперпреміум
від 1 154 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 2 655 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 4 195 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 3 084 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 1 190 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 2 790 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 4 349 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 1 320 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
Відеоогляди
Сухой корм для собак Acana Grass Fed Lamb купить в Минске - Акана с ЯГНЁНКОМ и ЯБЛОКОМ для взр.собак
2 вересня 2018164 перегляда
Корм Acana Grass-Fed Lamb с ягненком для собак | Обзор Корма Acana Grass-Fed Lamb
19 березня 20181 152 перегляда
Модификації ACANA Grass-Fed Lamb
Ціни на ACANA Grass-Fed Lamb |
---|---|---|---|---|
ACANA Grass-Fed Lamb 2 кг | від 1 190 грн. | 16 пропозицій | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 6 кг | від 2 790 грн. | 10 пропозицій | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 11.4 кг | від 4 349 грн. | 13 пропозицій | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 17 кг | від 5 950 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 510 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, оселедець, скумбрія, сардина, суміш трав, овочі, фрукти, клас: холістик
від 4 790 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 7 274 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для зубів, гіпоалергенний, в составе: 35% білок комах, картопляний жом, горох, жир птиці, жом буряків, клас: суперпреміум
від 6 246 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, картопля, батат, горох, жир, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 2 504 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, індичка, жир, м'якоть яблука, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 760 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 3 151 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 545 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 150 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для кісток, в составе: борошно з курки 30 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум
від 2 223 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 3 535 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик