Корм для собак ACANA Puppy Recipe 2 кг
Закрити
Шапка
ACANA Puppy Recipe 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Puppy Recipe 2 кг
Усі ціни 16 →Сухий корм для цуценят середніх порід Acana Puppy Recipe, 2 кг | 1 096 грн. |
Корм Acana Puppy Recipe сухий для цуценят всіх порід 2 кгЦей корм з великою кількістю протеїну та меншою кількістю вуглеводів найбільш близький до природного раціону цуценят. Раціон... щепереповнений найкращими м'ясними інгредієнтами (цілих 70%), включаючи курчат, вирощених на вільному вигулі, цільні яйця з місцевих ферм на преріях і свіжого лосося з холодних вод Тихого океану біля острова Ванкувер. Всі ці інгредієнти визнані придатними в їжу людині. Чому варто придбати? Багаті білками і жирами інгредієнти корму (місцеві канадські курчата, вирощені на вільному вигулі, цільні яйця і тихоокеанська камбала) доставляються свіжими і не містять консервантів Свіжа регіональна риба, виловлена на волі — це чудове джерело не перероблених жирних кислот Омега-3 (ДГК і ЕПК), що важливо для натурального раціону всіх собак. Містить багато високозасвоюван Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 1218 Поскаржитись | 1 096 грн. |
Сухий корм для цуценят середніх порід ACANA Puppy & Junior курча та інКоли це стосується корму ACANA, кожен інгредієнт має значення. Саме тому, рецептура Puppy Recipe створюється з турботою та ду... щемкою про зростаючих цуценят всіх порід. Рецептура Акана Паппі Ресіпе на 70% наповнена якісними м’ясними інгредієнтами, такими як м’ясо канадських курчат та сирої камбали та на 30% збалансована фруктами, овочами та травами. Цей раціон забезпечує ваше цуценя протеїнами та необхідними нутрієнтами для підтримки швидкого зростання та розвитку. Рецептура приготована з якісних м’ясних інгредієнтів та збалансована овочами фруктами та травами, що доставляються на кухні компанії Champion Petfoods щоденно. Кожна порція корму АКАНА Паппі Ресіпе забезпечує ваше цуценя харчуванням, так якиби би воно прибувало до вас на кухню з фермерських ринків. Особливості: 1 інгредієнт – це свіжі канадські курчата. Єдиний спосіб збереження наших свіжих інгредієнтів – це охолодження. Наші сирі інгредієнти ми заморожуємо на піку їх свіжості. Підходить для цуценят з очікуваною вагою від 9 до 25 кг. Не містить зернових інгредієнтів. Створено з гордістю в Канаді. Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 1 219 грн. |
Сухий корм для собак ACANA Puppy Recipe для цуценят всіх порід 2 кг (a5002 | 1 099 грн. | Продавець: Mdnash |
Сухий корм для цуценят ACANA Puppy Recipe 2 кг | 1 099 грн. | Продавець: AMZip Care |
ще 11 пропозицій
Серія ACANA HeritageПорівняти в таблиці →
від 3 790 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 4 029 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 1 106 грн.
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 225 грн.
сухий корм, 0.34 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 3 421 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 3 535 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 3 745 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 1 060 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 2 223 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 2 339 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 1 011 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 4 181 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
сухий корм, 0.34 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 2 325 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 1 036 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 4 690 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 4 720 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 6 448 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 3 894 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (34%), камбала, яйце( 3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 5 049 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
Модификації ACANA Puppy Recipe
Ціни на ACANA Puppy Recipe |
---|---|---|---|---|
ACANA Puppy Recipe 0.34 кг | від 225 грн. | 6 пропозицій | ||
ACANA Puppy Recipe 2 кг | від 1 011 грн. | 17 пропозицій | ||
ACANA Puppy Recipe 6 кг | від 2 223 грн. | 20 пропозицій | ||
ACANA Puppy Recipe 11.4 кг | від 3 745 грн. | 21 пропозиція | ||
ACANA Puppy Recipe 17 кг | від 4 690 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 100 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки, жири, білок, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 799 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: качка, картопля, клас: суперпреміум
від 1 154 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 2 504 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, індичка, жир, м'якоть яблука, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 760 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 3 151 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 545 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 150 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для кісток, в составе: борошно з курки 30 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум
сухий корм, 6 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 4 400 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик