Монітор Acer CB272bmiprx 27 " (UM.HB2EE.001)
Фото 6 |
Acer CB272bmiprx 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Acer CB272bmiprx 27 "
Усі ціни 9 →Монітор Acer CB272bmiprx (UM.HB2EE.001) | 6 170 грн. |
Монітор Acer CB272bmiprx 27" (UM.HB2EE.001) | 12 669 грн. |
ЖК монитор Acer CB272bmiprx (UM.HB2EE.001) UM.HB2EE.001 | 6 119 грн. |
Монітор Acer 27" CB272bmi (UM.HB2EE.001) | 7 037 грн. |
Acer CB272bmiprx 27" (UM.HB2EE.001) | 12 360 грн. |
ще 4 пропозиції