ЖК-панель Acer DT493Bmiidqpx 49 " чорний (UM.SD3EE.001)
Фото 3 |
Acer DT493Bmiidqpx 49 " чорний
Діагональ:49 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 12 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 100:1
Яскравість:450 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Acer DT493Bmiidqpx 49 " чорний
Усі ціни 17 →Монітор 49" Acer DT493BMIIDQPX UM.SD3EE.001 | 35 999 грн. |
Монитор Acer DT493BMIIDQPX (UM.SD3EE.001) | 35 793 грн. |
Монітор Acer DT493BMIIDQPX (UM.SD3EE.001) | 35 793 грн. |
Дисплей профессиональный IPS 49" DT493BMIIDQPX UM.SD3EE.001 | 35 999 грн. |
Acer DT493BMIIDQPX (UM.SD3EE.001) um.sd3ee.001 | 37 349 грн. |
ще 12 пропозицій