Літня шина Achilles 2233 225/45 R17 94W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Achilles 2233 225/45 R17 94W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Achilles 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Achilles.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Achilles 2233 225/45 R17 94W
Усі ціни 8 →Achilles 2233 (225/45R17 94W) | 2 068 грн. |
Achilles 2233 225/45 R17 94W XL 75196 | 2 231 грн. |
Achilles 2233 225/45 ZR17 94W | 2 106 грн. |
Шины Achilles 2233 225/45 ZR17 94W XL | 2 190 грн. |
Achilles 2233 225/45 ZR17 94W XL | 2 250 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →