Протеїн Activlab Mega Protein 0.7 кг
Activlab Mega Protein 0.7 kg |
|
Також до складу входять: креатин моногідрат, таурин, глутамін, гліцин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Activlab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Activlab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Activlab Mega Protein 0.7 кг
Усі ціни 6 →Протеин Activlab Mega Protein, 700 грамм Шоколад-клубника CN8496-10 | 595 грн. |
Протеїн Activlab Mega Protein, 700 грам Тірамісу | 769 грн. |
Протеин Activlab Mega Protein, 700 грамм Тирамису CN8496-6 | 615 грн. |
Протеїн Activlab Mega Protein 700g (Salted Caramel) | 567 грн. |
Протеїн Activlab Mega Protein 700 g /21 servings/ Tiramisu | 744 грн. |
Протеїн Activlab Mega Protein 700 g /21 servings/ Salted caramel | 681 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →