Електрочайник Adler AD 1247 New 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Відео 1Фото 7 |
Adler AD 1247 New |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 1247 New 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Adler AD 1247 New | 1 282 грн. |
Adler AD 1247 New | 1 460 грн. |
Електрочайник Adler AD 1247 New | 1 213 грн. |
Чайник Adler AD 1247 New | 1 234 грн. |
Електрочайник Adler AD-1247-New | 1 789 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →