Вантажна шина Advance GL252T 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Advance GL252T 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Advance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Advance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Advance GL252T 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 10 →Advance GL252T (причіпна вісь) 385/55 R22.5 160K | 13 153 грн. |
Advance GL252T (руль/прицеп) 385/55 R22.5 160K 20PR | 11 654 грн. |
Вантажна шина ADVANCE GL252T (причепна) 385/55R22.5 160K | 11 763 грн. |
ADVANCE Вантажна шина ADVANCE GL252T (причепна) 385/55R22.5 160K | 12 042 грн. |
Вантажна шина ADVANCE GL252T (причепна) 385/55R22.5 160K | 11 875 грн. |
ще 5 пропозицій