Вантажна шина Advance GL265D 235/75 R17.5 135J
Виберіть розмір вантажної шини
Advance GL265D 235/75 R17.5 135J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Advance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Advance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Advance GL265D 235/75 R17.5 135J
Advance GL265D (ведущая) 235/75 R17.5 135/133J PR16 | 5 655 грн. |
Advance GL265D (приводная) 235/75 R17.5 135/133J 14PR | 5 999 грн. |
Advance GL265D (ведуча) 235/75 R17.5 135/133J 16PR | 5 995 грн. |
Шина Advance GL265D (провідна) 235/75 R17.5 135/133J PR16 | 6 251 грн. |
Модификації Advance GL265D 235/75 R17.5 135J
Ціни на Advance GL265D 235/75 R17.5 135J |
---|---|---|---|---|
Advance GL265D 235/75 R17.5 135J | від 5 655 грн. | 4 пропозиції | ||
Advance GL265D 235/75 R17.5 143J | від 6 099 грн. | 1 пропозиція | ||
Advance GL265D 245/70 R17.5 135J | від 5 760 грн. | 3 пропозиції | ||
Advance GL265D 245/70 R17.5 136M | від 6 832 грн. | 3 пропозиції |